Legia jednak bez Ligi Mistrzów

Piotr Bednarczyk
Legia Warszawa zremisowała ze Steauą Bukareszt 2:2 (1:2) w rewanżowym meczu czwartej kolejki eliminacyjnej do Ligi Mistrzów i zagra tylko w fazie grupowej Ligi Europy. Warszawianom przeszło koło nosa 36 mln zł.

<!** reklama>

Nadzieje były spore, bo w Bukareszcie Legia zremisowała 1:1. Ale już po niespełna dziewięciu minutach gry w rewanżu było 2:0 dla Rumunów. Kontaktową bramkę w 27. min. zdobył Miroslav Radović (wcześniej sędzia nie uznał gola po wątpliwym spalonym Michała Kucharczyka). W drugiej połowie jednak pierwszą groźną akcją była ta z... 94. minuty, po której gola zdobył Jakub Rzeźniczak. Steaua w Lidze Mistrzów, Legia w Lidze Europy!
Legia Warszawa - Steaua Bukareszt 2:2 (1:2). Pierwszy mecz - 1:1.
0:1 - Stanciu (7)
0:2 - Piovaccari (9)
1:2 - Radović (27)
2:2 - Rzeźniczak (94)