Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W 2. kolejce klasy okręgowej (V liga - grupa I) KP Polonia...

KP Polonia grała na Sportowej z Sokołem Radomin [ZDJĘCIA]

W 2. kolejce klasy okręgowej (V liga - grupa I) KP Polonia Bydgoszcz podejmowała Sokół Radomin i zremisowała 1:1. Obie bramki padły do przerwy.

Już w 3 minucie na 1:0 wyszli poloniści - Łukasz Nowak wykorzystał podanie od Witolda Dąbka, wyszedł sam na sam z bramkarzem i uderzył piłkę pomiędzy nogami.

W 25 minucie Paweł Jachowski wykorzystał błąd defensora Polonii i po odbiorze piłki wyrównał.

Mimo wielu dogodnych sytuacji biało-czerwonych wynik nie uległ zmianie. Krótko przed zakończeniem spotkania "setkę" miał Rafał Kubacki. W zamieszaniu w polu karnym otrzymał piłkę pod nogi, ale nie trafił na pustą bramkę.

Przed meczem nastąpiła reaktywacja hymnu klubowego "Gdy idzie Polonia z Bydgoszczy" autorstwa Wilhelma von Winterfelda, do którego słowa napisał lwowski poeta Henryk Zbierzchowski.

W środę w II rundzie okręgowego Pucharu Polski KP Polonia miała grać z Notecią Łabiszyn, ale - jak pisze polonia1920.pl - data tego spotkania może się jeszcze zmienić.

W 3. kolejce ligowej KP Polonia powalczy o punkty na wyjeździe ze Startem Pruszcz (sobota, 17.00).