1/4 Zamknij

"Kozacka miłość" odcinek 99 - w piątek, 23 kwietnia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2To wydarzyło się ostatnio: Zgodnie z prośbą Marysi

materiały promocyjne serialu

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

"Kozacka miłość" odcinek 99 - w piątek, 23 kwietnia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

To wydarzyło się ostatnio: Zgodnie z prośbą Marysi Fiodor rozpuszcza w stanicy przerażające wieści o wilkołaku. Szukając go, Kozacy trafiają do zagrody Serafima. Oksana w porę jednak ucieka. Ojciec Stiepana zjawia się w nocy w stanicy. W tajemnicy rozmawia z synem i udziela mu błogosławieństwa w sprawie ślubu z Aloną. Daje też słowo, że wesprze go w walce o rozwód. Marysia orientuje się, że teść chyba przeciwko niej spiskuje. Postanawia się z nim rozprawić. Dosypuje więc trujących ziół do jego herbaty. Gładysz liczy na romans z Ustinią. Jego zachowanie denerwuje zazdrosną Anfisę. Ilja daje ojcu Alony akt własności ich rodzinnej posiadłości. Zobowiązuje go także do zachowania sprawy w sekrecie. Potem prosi Skorniakową o rękę. Ojciec dziewczyny wywiera presję, chcąc, by się zgodziła. Nagle przed dom przychodzi Stiepan.
<center>♦♦♦♦</center>
Streszczenie odcinka: Otruty ziołami Marysi Iłłarion umiera. Morderczyni udaje się do Ustiużyna, by poinformować Stiepana o śmierci jego ojca. Anfisa i Gładysz wdają się w awanturę przez Ustinię. Ta próbuje wkupić się w łaski prystawa. Ma nadzieję, że uchroni ją to przed śledztwem Stiepana dotyczącym rzekomej mogiły Alony. Wiera bardzo przeżywa brak wieści o córce. Konstantyn odkrywa, że jego żona żyje. Natychmiast idzie do Fiodora, jednak ten okazuje się pijany. Kolewanow wścieka się na Anfisę. Ma do niej pretensje, że przekazała dom rodziców Alony innemu kupcowi. Ilja i Stiepan kłócą się o małżeństwo z Aloną. Spór kończy Skorniakowa. Oznajmia, że wyjdzie za Rogożyna, a Gruszyn ma zostawić ją w spokoju. Wkrótce jednak mężczyzna namawia Marfę, by pomogła mu zorganizować z ukochaną spotkanie.


Zobacz, co wydarzy się w kolejnych odcinkach >>>

To może Cię zainteresować: Plakaty na komórkę z najpopularniejszych tureckich seriali Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy