Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W połowie meczu bydgoszczanki prowadziły różnicą 17 punktów...

Koszykarki Artego na ostro - gromią Ostrovię [ZDJĘCIA KIBICÓW]

W połowie meczu bydgoszczanki prowadziły różnicą 17 punktów (38:21), a to dzięki dobrej skuteczności w II kwarcie, którą podopieczne Tomasza Herkta wygrały 20:4. Wynik 63:23 (+40) po 30 minutach - bez komentarza...
W ostatniej kwarcie trener bydgoskiego zespołu dał pograć zmienniczkom.
Artego Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów 79:43 (18:17, 20:4, 25:2, 16:20).
Artego: Międzik 15, Szott-Hejmej 12, McBride 6, Stanković 13, Morrison 8 oraz Poboży 10, Engelman 6, Radocaj 6, Kuczyńska, Kocaj 3, Niedziółka.
Ostrovia: Ossowska 6, Motyl 3, Jackowska 11 (3/4 za trzy), Podkańska 8 (7 zb.), Burdette 7 oraz Joks 3, Wajler 5, Kaczmarek, King, Jaworska, Nowicka.
W tygodniu koszykarki Artego zagrają dwukrotnie w Gorzowie Wlkp. z Enea AZS. Najpierw w czwartek (29 listopada) w EuroCup. Następnie w niedzielę (2 grudnia) w Energa Basket Lidze Kobiet - obydwa mecze o 18.00.