Śląsk Wrocław

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Śląsk Wrocław notuje pierwszą porażkę w sezonie 2019/2020!

• Marek Kozioł ratuje swój zespół w ostatniej sekundzie meczu! Michał Chrapek był bardzo blisko zdobycia gola wyrównującego.

• Sędzia doliczył 4 minuty!

• Themistoklis Tzimopouloswchodzi w miejsce Adnana Kovacevicia.

• Coraz bliżej końca meczu, a co za tym idzie pierwszej porażki Śląska Wrocław w tym sezonie. Czy goście zdołają odrobić straty?

• Daniel Szczepan kolejnym zawodnikiem ukaranym żółtą kartką.

• Jakub Łabojko schodzi, a wchodzi Diego Zivulic.

• Filip Marković również trafia do notesu sędziego.

• Milan Radin ukarany żółtą kartką.

• Precyzyjne uderzenie rezerwowego Korony, który otrzymał świetne podanie od Mateja Pućko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Milan Radin zdobywa bramkę!

• Daniel Szczepan wchodzi w miejsce Erika Exposito.

• Israel Puerto wybija piłke z samej linii bramkowej!

• Nadal mamy 0:0! Sędziowie VAR potwierdzili decyzję arbitrów z murawy!

• Paweł Gil słucha jeszcze podpowiedzi z wozu VAR. Czy Korona obejmie prowadzenie?

• Ivan Jukić zdobywa bramkę, ale Paweł Gil pokazuje, że był na spalonym!

• Michal Papadopulos na spalonym. Zmarnowana okazja gospodarzy.

• Kolejna zmiana. Marcin Cebula schodzi, a wchodzi Milan Radin.

• Michal Papadopulos zmienia Michała Żyro.

• Israel Puerto ogląda żółtą kartkę.

• Grzegorz Szymusik ukarany żółtą kartką.

• Marek Kozioł bardzo spokojnie broni strzał Roberta Picha. Nadal mamy bezbramkowy remis.

• Filip Marković wchodzi na murawę w miejsce Lubambo Musondy.

• Marcin Cebula na spalonym. Niestety początek drugiej połowy nie wskazuje na poprawę tempa gry.

• Mocne uderzenie Michała Chrapka z rzutu wolnego, jednak dobrze broni golkiper gospodarzy.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części, która nie stała na zbyt wysokim poziomie.

• Strzał Erika Exposito wyłapuje bramkarz Korony. Goście przeprowadzili świetną kontrę, ale znowu zabrakło skuteczności.

• Matej Pucko niecelnie uderza z woleja.

• Piłkarze obu drużyn delikatnie mówiąc nie rozpieszczają widzów zgromadzonych na stadionie i przed telewizorami.

• Przemysław Płacheta potrzebuje pomocy medycznej.

• Erik Pacinda huknął w stronę bramki, ale znakomicie broni Matus Putnocky!

• Ivan Jukić posyła piłkę bardzo wysoko nad bramką.

• Matus Putnocky świetnie broni strzał Kovacevicia!

• Michał Chrapek w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Michała Żyry! Było groźnie!

• Niecelne uderzenie głową Exposito. Hiszpan świetne znalazł pozycję do strzału, ale zabrakło dokładności.

• Akcja Przemysława Płachety była najgroźniejszą sytuacją jak do tej pory. Teraz tempo gry raczej nie rozpieszcza.

• Ivan Jukić przewraca się przed polem karnym gości, ale sędzia nie używa gwizdka.

• Całkowicie nieudane uderzenie Adnana Kovacevicia. Od bramki zacznie Śląsk.

• Dino Stiglec uderzył na bramkę, ale został zablokowany.

• Dwie bardzo ważne interwencje Musondy, który przerywa akcje rywali.

• Przemysław Płacheta już na samym początku meczu miał znakomitą okazję do zdobycia bramki! Zawodnik Śląska przegrał jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem Korony!

• Paweł Gil gwiżdże po raz pierwszy!

• Zawodnicy wychodzą na murawę przy piosence z repertuaru Marka Grechuty.

• Zarówno Korona jak i Śląsk mają za sobą nieudane mecze w 1/32 finału Pucharu Polski. Gospodarze przegrali z Zagłębiem Lubin 1:0, a Wojskowi ulegli Widzewowi Łódź 2:0. Kto dzisiaj zmaże plamę po tych pojedynkach?

• Korona Kielce start tego sezonu ma bardzo słaby. 1 zwycięstwo, 2 remisy i aż 6 porażek. Gino Lettieri przypłacił tą sytuację posadą, a teraz to Mirosław Smyła ma za zadanie uratowanie klubu przed degradacją do 1 ligi.

• Oba zespoły notują ostatnio serię meczów bez zwycięstwa. Goście zajmują pozycję wicelidera, ale ostatnie 4 spotkania podopiecznych Vitezslava Lavicki to same remisy.

• Dobry wieczór Państwu! Czas zacząć 10 kolejkę PKO Ekstraklasy! Korona Kielce gości na własnym stadionie Śląsk Wrocław!