Korona Kielce 0 - 2 Jagiellonia Białystok

0 1 połowa

Jagiellonia Białystok

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Jagiellonia bardzo pewnie pokonuje Koronę Kielce, która jest w coraz gorzej sytuacji! Czy to czas zmian w drużynie z Suzuki Arena? Przekonamy się!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Ognjen Mudrinski zmienia Bartosza Bidę.

• Techniczny strzał Martina Pospisila z 20 metrów. Zabrakło mu tylko trochę precyzji.

• Anders Lioi ukarany żółtą kartką.

• Bardzo mocny strzał Patryka Klimali! Piłka minimalnie mija bramkę Korony.

• Martin Kostal nie wróci już na murawę. W jego miejsce wchodzi Patryk Klimala.

• Martin Kostal potrzebuje pomocy medycznej.

• Dobry drybling Martina Pospisila, ale dośrodkowanie Czecha zostało zablokowane.

• Piłkarze obu drużyn wracają do poziomu z pierwszej połowy. Od kilku minut nie dzieje się kompletnie nic...

• Andres Lioi bardzo ofiarnie dośrodkował w pole karne Jagi, ale nikt nie zamknął całej akcji strzałem.

• Milan Radin ukarany żółtą kartką.

• Juan Camara zostaje zmieniony. W jego miejsce melduje się Marko Poletanović.

• Guilherme znakomicie dograł w pole karne, gdzie Jesus Imaz z dużym spokojem minął rywala i wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Imaz zdobywa 7 bramkę w sezonie!

• Ostatnia roszada w ekipie Korony następuje już w 57 minucie. Ognjen Gnjatić schodzi, a wchodzi Andreas Lioi.

• Ależ teraz było blisko gola dla gospodarzy! Michal Papadopulos uderzył niecelnie z 5 metrów!

• Adnan Kovacević ułożył sobie piłkę do strzału, tylko że uderzył bardzo niedokładnie.

• Dobra akcja Mateusza Spychały, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Michal Papadopulos został uderzony piłką przez swojego kolegę. Było blisko bramki dla Korony, ale ostatecznie futbolówka minęła słupek bramki Węglarza.

• Na drugą połowę nie wyszedł także Erik Pacinda, a zmienił go Milan Radin.

• Sędzia rozpoczął drugą część meczu!

• Podwójna zmiana w ekipie Korony. Oktawian Skrzecz zmieniony przez Michala Papadopulosa.

• Koniec pierwszej części meczu. Bardzo słaba pierwsza połowa. Oglądało się to wszystko bardzo topornie, ale to Jagiellonia schodzi do szatni z prowadzeniem.

• Przez ostatnie 2 minuty wydarzyło się więcej niż przez praktycznie całą połowę. Ivan Runje urwał się defensorom i kompletnie niekryty pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ivan Runje!

• No w końcu zobaczyliśmy jakiś zryw! Bartosz Bida minął kilku rywali, wpadł w pole karne, jednak piłka po jego uderzeniu ląduje tylko na bocznej siatce.

• Erik Pacinda wstrzelił piłkę w pole karne, która z dużą łatwością została wybita.

• Cały czas czekamy na jakąś ciekawszą akcję.... czy doczekamy się jeszcze przed przerwą?

• Po 2 strzały z obu stron, żadnego celnego. No szczerze mówiąc bardzo ciężko ogląda się ten mecz...

• Michael Gardawski kończy akcję Korony strzałem głową. Piłka szybuje nad poprzeczką.

• Groźne dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. W ostatniej chwili defensorzy gości zażegnują niebezpieczeństwo.

• Niecelne uderzenie Jesusa Imaza. Od bramki zaczną gospodarze.

• Marcin Cebula próbował ułożyć sobie piłkę do strzału, tylko że przegrał pojedynek z Ivanem Runje.

• Świetnie ustawieni stoperzy Korony Kielce. Ivan Runje już czekał na szansę oddania strzału głową.

• Jak na razie oba zespoły bardzo skutecznie niwelują wzajemnie swoje poczynania ofensywne. Czekamy na jakąś ciekawą okazję.

• Martin Kostal świetnie minął rywala, dograł w pole karne, ale Bartosz Bida nie zdołał wykończyć akcji!

• Martin Pospisil musiał asekurować swoich kolegów, po ich ogromnym błędzie w defensywie. Gdyby nie jego interwencja to Węglarz musiałby stanąć oko w oko z rywalem.

• Mocne, ale niecelne uderzenie Gardawskiego. Od bramki zacznie Węglarz.

• Zoran Arsenić uderzył głową z 5 metra, ale posłał piłkę nad bramkę.

• Marcin Cebula wpadł w pole karne, ale Zoran Arsenić zdołał zainterweniować.

• Paweł Sokół wyłapuje piłkę spod nóg Juan Camary.

• Szymon Marciniak używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę! Rozbrzmiał hymn Korony Kielce!

• Dzisiaj zmierzą się ze sobą kluby z przeciwnych biegunów tabeli. Korona bardzo źle zaczęła sezon i z 4 oczkami na koncie znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Klub z Białegostoku natomiast ma 7 oczek więcej i okupują 3 miejsce.

• W znakomitej formie znajduje się aktualnie Jesus Imaz. Tydzień temu Hiszpan praktycznie w pojedynkę rozbił swój były klub - Wisłę Kraków, strzelając wszystkie 3 bramki swojego klubu. Czy dzisiaj powtórzy ten wyczyn?

• Dobry wieczór! Czas na drugi piątkowy mecz 7 kolejki PKO Ekstraklasy! Korona Kielce gości na własnym stadionie Jagiellonię Białystok! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!