Za nami premiera filmu Kler. Kler wywołuje skrajne emocje i ogromne zainteresowanie. W weekend do kin ruszyło blisko milion Polaków, którzy chcieli obejrzeć Kler na żywo. Bilety na Kler wyprzedawane są na pniu, a chętnych do jego zobaczenia nie brakuje. Kina pękają w szwach, dlatego wielu zastanawia się, czy można obejrzeć w internecie Kler online. Czy Kler online jest dostępny na platformie Showmax. A może Kler online można obejrzeć na CDA, Zalukaj albo Chomikuj? Wiadomo, że Kler trafi do internetu i będzie go można obejrzeć online. [Zobaczcie, czy i gdzie można obejrzeć film Wojciecha Smarzowskiego KLER ONLINE]

Kler Smarzowskiego online. Gdzie obejrzeć? - pytają internauci

Kler online w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego będzie można obejrzeć w serwisie Showmax. Platforma Showmax współpracuje z reżyserem i - jak czytamy na portalu wirtualnemedia.pl - zapowiada wprowadzenie filmu Kler online w pierwszym półroczu 2019 roku. Na premierę Kler online na Showmax trzeba będzie jeszcze poczekać.

Kler online na Showmax. Kiedy?

Internauci dopytują, czy jest możliwość obejrzenia filmu Kler online za pośrednictwem innych serwisów internetowych, jak CDA, Zalukaj czy Chomikuj. W internecie można znaleźć wiele linków, które prowadzą na różne strony, gdzie internauci rzekomo mogą znaleźć film Kler online. Informujemy jednak, że Kler online można wyłącznie obejrzeć legalnie w kinie. Oglądanie filmu Kler online w CDA, Zalukaj czy Chomikuj wiąże się z łamaniem prawa i internauci, ktrzy chcą obejrzeć Kler online w serwisie Zalukaj, CDA czy na Chomikuj, robią to na własną odpowiedzialność.

To film bardzo mocny i potrzebny - powiedział Expressowi Bydgoskiemu poseł Krzysztof Brejza po prapremierze Kleru w Bydgoszczy

Kler online. Nie każdy miał szansę na premierę

Premiera filmu Kler odbyła się 28 września. W Bydgoszczy 23 września odbyła się prapremiera Kleru. Bydgoszczanie jako pierwsi mieli okazję obejrzeć pokaz Kleru online.

Kleru 28 września nie zobaczyli mieszkańcy Ostrołęki, bo – jak informuje lokalny portal – na repertuar jedynego tamtejszego kina wpływ mają władze miasta. I to nie pierwszy przypadek ocenzurowania repertuaru kina w Ostrołęce. Jak podaje Moja-Ostroleka.pl, w 2017 roku zablokowano premierę filmu „50 twarzy Greya".

Film „Kler” otwiera drzwi do dyskusji, która być może w naszym kraju w końcu rozpocznie się - Antoni Szpak, bydgoski satyryk i publicysta

Kler online. Smarzowski znowu szokuje

To już kolejny bezkompromisowy film Wojtka Smarzowskiego, który tym razem odkrywa przed nami tajemnice środowiska księży. Film opowiada o losach losy trzech katolickich księży, którzy cudem uszli z życiem podczas katastrofy.

"Kler" to nowy film Wojtka Smarzowskiego, o którym zrobiło się głośno już za sprawą samego zwiastuna. "Kler" to najbardziej oczekiwany polski film roku i najbardziej kontrowersyjny film ostatnich lat. Wojciech Smarzowski podejmuje temat grzechów Kościoła.

Kler online. Film dzieli Polaków

Film podzielił Polaków. Nic dziwnego bowiem Kler uderza w Kościół, we wiarę. Stąd cenzura Smarzowskiego przez TVP, usuwany zwiastun z serwisu YouTube, zamieszanie o Złotego Klakiera z Radiem Gdańsk, słowa ks. Wojciecha Lemańskiego pod adresem ks. Kowalczyka: "odwal się klecho", czy kolejny emocjonalny wpis Krystyny Pawłowicz.

Zdaniem posłanki Anny Sobeckiej film jeszcze przed oficjalną premierą wzbudza kontrowersje ze względu na sposób, w jaki przedstawiono w nim księży katolickich w Polsce. „Według Smarzowskiego to grupa zakłamanych, pazernych, bezideowych alkoholików, zainteresowanych jedynie seksem – pisze w swojej interpelacji Anna Sobecka. - Nie rozpatrując kwestii swobody artystycznej, zastrzeżenie budzi dofinansowanie z pieniędzy podatników, w tym wielu katolików, takiego obrazu. Paszkwilancka produkcja korzysta z dofinansowania Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, gdy jednocześnie wiele wartościowych produkcji nie ma szansy na podobne wsparcie”.


O krok od wielkiej tragedii! Cudem uniknęli śmierci! [wideo - program Stop Agresji Drogowej]