Kibice mogą zwracać bilety. Polonia Bydgoszcz i tak zarobi

Ligowy mecz Polonia Bydgoszcz - Unia Kolejarz Rawicz nie odbył się z winy gości. Niektórzy kibice obejrzeli sparing punktowany. Michał Szmyd
Mecz 12. kolejki II ligi na Sportowej z Unią Kolejarzem Rawicz bydgoska Polonia nie pojechała, a i tak zarobi. Kibice, którzy nie weszli na trybuny mogą zwracać bilety lub zamienić je na niedzielny mecz z Kolejarzem Opole.

Mecz nie odbył się z winy gości z Rawicza. Sztab szkoleniowy Kolejarza źle zinterpretował przepisy i do Bydgoszczy wybrał się w 6-osobowym składzie (nie było wymaganych regulaminem minimum czterech Polaków.

Sędzia Ryszard Bryła „odgwizdał” 40:0 dla klubu ze Sportowej zdobył razem z bonusem 3 punkty.

Unia Kolejarz Rawicz musi zapłacić 100 tys. zł kary. 50 tys. złotych trafi do GKSŻ, a drugą połowę otrzyma Polonia Bydgoszcz.

Kibice, którzy zakupili bilety na ten mecz, jednak nie weszli na stadion, mogą je zwrócić w kasie klubu. Ci, którzy weszli i obejrzeli sparing, mogą wymienić wejściówki na bilety na kolejny mecz (z Kolejarzem Opole) za odpowiednią dopłatą:

- Trybuna Główna - 20 zł
- normalny - 10 zł
- ulgowy - 5 zł
- Młody Kibic - bez dopłaty

Zwrotu lub wymiany biletów można dokonać w klubowej kasie (budynek administracyjny w parku maszyn) w czwartek i piątek w godz. 11.00 – 16.00 oraz w sobotę w godz. 10.00 -14.00.

W tych samych terminach można nabywać bilety na niedzielny mecz z Kolejarzem Opole (godz. 17.00).

Do opolskiego zespołu, po niemal trzymiesięcznej przerwie, wraca Sebastian Ułamek.

W niedzielę bydgoszczanie pojadą ostatni raz w tym sezonie. Stawką jest już jedynie uznanie kibiców, ale polonistów stać na zdobycie kolejnych punktów. W pierwszym meczu było 57:33 dla Kolejarza Opole.

Rozpoczęcie spotkania na Sportowej poprzedzi, podobnie jak w ten weekend na innych żużlowych stadionach w Polsce, minuta ciszy ku czci tragicznie zmarłego we wtorek 39-letniego żużlowca Stali Rzeszów, Tomasza Jędrzejaka.