Juventus, Everton, Bayer rywalami bydgoskiej drużyny

marc
Młodzież z MUKS CWZS Bydgoszcz wygrała jeden z eliminacyjnych ogólnopolskich turniejów rocznika 2005 w piłce nożnej.

PROFBUD Cup to jedna z większych imprez w kraju dla 12-latków.

Najpierw odbywają się trzy turnieje eliminacyjne, a następnie wielki finał (1-3 grudnia w Gdańsku z udziałem 18 zespołów). Turniej w Gdańsku wygrał bydgoski MUKS CWZS (trener Rafał Krygier), który w półfinale pokonał miejscową Lechię (1:0) i w finale po rzutach karnych Fase Szczecin (1:1, 2:1).

W finałowym turnieju oprócz polskich zespołów zagrają również zaproszone z zagranicy: Juventus Turyn, Everton, Feyenoord Rotterdam, West Ham i Bayer Leverkusen.

25 grudnia br. w Koronowie Iga Baumgart, lekkoatletka BKS Bydgoszcz i Andrzej Witan, bramkarz Bytovii Bytów, a w przeszłości m.in. Zawiszy, wstąpią w związek małżeński. Nie tak dawno w Hotelu Mała Anglia w Sopocie odbył się wieczór panieński halowej mistrzyni Europy i brązowej medalistki mistrzostw świata na stadionie (oba medale w sztafecie). Dlaczego tak wcześnie? Bo w listopadzie i grudniu zawodniczkę czekają zagraniczne zgrupowania. Wieczór panieński przygotowała najlepsza przyjaciółka Igi - Sofia Ennaoui, specjalizująca się w biegach na 800 i 1500 metrów. Był paintball, tort, szampan, sushi i prezenty, a całość zwieńczyła zabawa z DJ'ami na basenie. Zobaczcie zdjęcia z szalonego wieczoru panieńskiego Igi Baumgart >>>