Justyna Żyła NAGO w Playboyu: Drugi raz będzie odważniejszy?...

Justyna Żyła NAGO w Playboyu: Drugi raz będzie odważniejszy? Czas pokaże GÓRALU, CZY CI NIE ŻAL Gorąca rozbierana sesja

TK

Dziennik Zachodni

Aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Justyna Żyła w Playboyu ZDJĘCIA + WIDEO Szykuje się kolejna sesja zdjęciowa dla Playboya słynnej Justyny Żyły, która dzisiaj nie występuje już jak żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, a blogerka kulinarna. Śliczna dziewczyna z sąsiedztwa - taką opinię zyskała Justyna Żyła, która wzięła udział w rozbieranej sesji. Podgrzewa atmosferę cytatem: "Jestem samolubna, niecierpliwa". Upubliczniła filmik z rozbieranej sesji dla magazynu dla panów i wzbudziła po raz kolejny ogromne kontrowersje. Playboy zwłaszcza w Beskidach został wykupiony niemal w całości. Rozbieraną sesję zwiastuje zajawka: Góralu, czy ci nie żal? Trudno o bardziej dosadny przytyk do Piotra Żyły. Małżeństwo Justyny Żyły z Piotrem Żyłą rozpadło się. O całej sytuacji było głośno w lutym 2018, kiedy żona popularnego skoczka zdecydowała się opisać wszystko na Instagramie oskarżając go o zdradę, a małżeńska kłótnia przeniosła się do mediów społecznościowych. Obecnie para pozostaje w separacji, a rozwód zdaje się być kwestią czasu. Teraz Justyna Żyła daje się poznać jako celebrytka i wykorzystuje swoje pięć minut? Jak wygląda Justyna Żyła nago?
Justyna Żyła nago w Playboyu
Justyna Żyła nago w Playboyu. Sesja: Góralu, czy ci nie żal w czerwcowym Playboyu. Justyna Żyła - żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły zdecydowała
1/17

Przejdź do
galerii zdjęć

©JustynaŻyła/Instagram/Playboy

Justyna Żyła nago PlayboyuZOBACZ ZDJĘCIA
Zobacz galerię


Tego nikt się nie spodziewał. Justyna Żyła - żona słynnego polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły z Wisły - skorzystała z oferty magazynu dla panów i zdecydowała się pozować w rozbieranej sesji zdjęciowej.

Ale teraz zaskoczenie jest jeszcze większe. Justyna Żyłą zadeklarowała, że jest w stanie zrobić wystąpić w kolejnej sesji dla Playboya.

CZYTAJCIE KONIECZNIE
ZASKAKUJĄCE WYZNANIE JUSTYNY ŻYŁY. CHYBA WRÓCI DO BYŁEGO MĘŻA


Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, opowiedziała o swoich wrażeniach z sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy". Nie jest jeszcze do końca pewna, czy show-biznes to jej świat. Chciała jednak, aby jej sesja w góralskim stylu była delikatna i miała swój klimat. Ekipa „Playboya” okazała się dla niej bardzo życzliwa. Choć zdjęcia trwały kilka godzin, Justyna nie czuła zmęczenia. Jest gotowa powtórzyć sesję, być może w nieco odważniejszy sposób.

- Czy powtórzyłabyś taka sesję? - pyta Robert Patoleta z Wideoportal.TV

Wszyscy mnie pytają o to i powiem, że zdecydowanie tak - deklaruje Justyna Żyła

ZOBACZCIE KONIECZNIE ZDJĘCIA
JUSTYNA ŻYŁA: PIERZEMY BRUDY DO CZYSTA

Justyna Żyła ostro do Piotra Żyły: "naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem"


Justyna Żyła wraca do prania swoich prywatnych spraw za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej ostatni wpis mocno uderza w Piotra Żyłę, oskarżając go nie tylko o zdradę, ale o dziecko z inną kobietą, złe traktowanie ich własnych dzieci, a także groźby i szantażowanie. "Naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś", padają słowa we wpisie, który cytuje Onet.pl:

Mam nadzieję, iż nagrywając dokument, powiedziałeś, ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś, przyznałeś się, iż urodziło Ci się dziecko... że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki? W wyznaczone dni, jak powiedziałeś, jesteś ojcem, reszta cię nie obchodzi, że nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary -gadżet detektywistyczny nawet w miejscu pracy i przy dzieciach), że wspomniałeś, ile razy prosiłam, żebyś z mamusią nie przyjeżdżał, żebyś usiadł, normalnie wypił kawę i porozmawiał, żeby nasze dzieci po kątach nie spały u twoich rodziców, że nie zabierzesz ich do swojego mieszkania, bo twoja dziewczyna się nie godzi, że pomału z naszego domu wynosisz wszytko i że w dzień ojca jak Karolinka biegała za Tobą z prezentem, to ty z Twoją mamą uciekaliście z twoimi pucharami.

Piotr Żyła i jego wersja wydarzeń w programie TVN "UWAGA"


Kolejna emocjonalna wypowiedź Justyny Żyły ma być związana z faktem, iż 22 lipca, w programie TVN "Uwaga", Piotr Żyła ma przedstawić swój punkt widzenia w małżeńskiej kłótni, która wypłynęła przez emocjonalne wpisy Justyny Żyły na Instagramie.

Żona znanego skoczka narciarskiego twierdzi jednak, że to jej jej ostatni wpis na ten temat, tłumacząc, że to sytuacja zmusiła ją do takiego zachowania.

Państwo wybaczą kolejną prywatę, ale do Tego człowieka dociera jedynie komunikacja przez media. Takie i nie inne zachowanie z Mojej strony wynikało tylko i wyłącznie z braku jakiejkolwiek komunikacji ze strony męża. To jest mój ostatni wpis na temat Mojego męża, a sytuacje które stwarza i jak potrafi kłamać w żywe oczy, wiem tylko Ja i osoby z naszego otoczenia. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za to, co rozgrywało się w ostatnim czasie w mediach i do czego zmusiła mnie sytuacja mimo Mojej woli. - napisała Żyła.

Justyna Żyła relacjonuje na Instagramie wyprowadzkę męża - #PAKOWANKO


Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać emocjonalnymi wpisami w mediach społecznościowych. 23 czerwca - w Dzień Ojca, na jej profil na Instagramie trafiło nagranie opatrzone hasztagiem #PAKOWANKO, na którym widać starszą kobietę i mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że nagrany w czasie pakowania do kartonów medali i licznych trofeów został Piotr Żyła wraz ze swoją matką, a całej sytuacji towarzyszyła bardzo napięta atmosfera.

Wideo jednak tak szybko jak zostało wrzucone na Instagram, równie szybko z niego zniknęło, gdyż na Justynę Żyłę wylala się fala negatywnych komentarzy. Oto jeden z nich:

Ty kobieto masz coś z głową. Cały Internet się łapie za głowę. Nagrywanie pakowania byłego męża. Już dawno osiągnęłaś szczyt żenady. Ktoś powinien ci uświadomić, co wyprawiasz, żebyś w końcu odzyskała przytomność.

AKTUALIZACJA 8.6.2018
Wygląda na to, że to koniec małżeństwa Piotra i Justyny Żyłów. Skoczek narciarski złożył pozew rozwodowy. Będzie się domagać pieniędzy.
PIOTR ŻYŁA ZŁOŻYŁ POZEW ROZWODOWY. JUSTYNA ŻYŁA: CHCE PÓŁ DOMU

To jeszcze nic. W ostatnich dniach Justyna Żyła poszła jeszcze dalej i upubliczniła nagranie wideo z sesji. Jest profesjonalne i pięknie zmontowane. Widać na nim nie tylko pozującą Justynę Żyłę, ale także całą ekipę, która brała udział w tworzeniu całego materiału

Rozbierana sesja z udziałem pięknej Justyny Żyły pojawiła się w czerwcowym wydaniu Playboya, który dostępna jest w sprzedaży od piątku, 18 maja. Zdjęcia zrobione zostały w tradycyjnej, góralskiej chacie i są zapowiadane hasłem: Góralu, czy ci nie żal? - czytamy na okładce magazynu dla panów. Trudno o bardziej dosadny przytyk do Piotra Żyły.

Justyna Żyła zachęcając do obejrzenia zdjęć napisała: Życie to są chwile ....chwile... Przebywać z tak fantastycznymi ludźmi z Playboya to prawdziwy zaszczyt i przyjemność.

CZYTAJ KONIECZNIE
JUSTYNA ŻYŁA MÓWI WPROST: MĄŻ MNIE ZDRADZIŁ. PIOTR ŻYŁA ODPOWIADA


Kuszące zdjęcie na Instagramie. Justyna Żyła cytuje Marylin Monroe


Nie uchichł jeszcze szum po rozbieranej sesji Justyny Żyły w magazynie Playboy, a 27 maja br. na Instagramie pojawiło się kuszące zdjęcie z cytatem z Marylin Monroe: „Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.Popełniam błędy ,tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.A jeśli nie potrafisz mnie znieść ,kiedy jestem najgorsza to cholernie pewne ,że nie zasługujesz na mnie ,kiedy jestem najlepsza” (pis. oryginalna).
Anna Mucha: Playboy skończył się na mojej sesji


Kolejnym wątkiem związanym z sesją Justyny Żyły jest kontrowersyjny komentarz, który pojawił się ze strony aktorki, Anny Muchy. Zapytana przez jedną z dziennikarek o wrażenia z sesji Justyny Żyły dla magazynu Playboy, nie szczędziła słów krytyki: - Przede wszystkim powinniśmy sobie zadać pytanie, kto robił te zdjęcia i w jakich warunkach pracował. Te zdjęcia są bowiem wyjątkowo niedobre. Moim zdaniem, a nie mam zamiaru tutaj być skromna, "Playboy" skończył się na mojej sesji.

Justyna Lazar-Żyła szuka siebie na nowo i robi to odważnie, czego dowodem jest nasza sesja - zapowiada Playboy swoje najnowsze wydanie.

Czy zmysłowa sesja pomoże odzyskać pewność siebie i niezależność Justynie Żyle? Na te i inne pytania odpowiadała na łamach czasopisma.

Justyna Żyła nago w magazynie Playboy - zobacz wideo zza kulis:

Kryzys w małżeństwie Żyłów


O kryzysie w małżeństwie Żyłów zrobiło się głośno wraz z powrotem skoczka narciarskiego z Wisły po nieudanych zimowych igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Na lotnisku nie odbierała go jego żona, lecz tajemnicza kobieta. Sprawa ujrzała światło dzienne wraz z emocjonalnym wpisem Justyny Żyły na Instagramie, w którym oskarżała Piotra Żyłę o rozpad małżeństwa, zdradę i brak troski o dzieci.

Skandal, który wywował wpis, przeciągnął się w małżeńską kłótnię odbywającą się w mediach społecznościowych, a Piotr Żyła wyprowadził się z domu.Czytaj więcej o kryzysie w małżeństwie Piotra Żyły i Justyny Żyły tutaj.Piotr Żyła i Justyna Lazar, która jest siostrą cioteczną Adama Małysza są małżeństwem od 2006 roku. Mają dwoje dzieci: Jakuba (ur. 2007) i Karolinę (ur. 2012). Obecnie pozostają w separacji.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Czy Katowice nadaja się do mieszkania? Panel dyskusyjny DZTYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego


Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komunikat

Ostrzegamy, że kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich lub dla nich nieprzeznaczone.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i nie mam ograniczonej zdolności do czynności prawnych.

Nie mam 18 lat! Przejdź do artykułu »

Komentarze (129)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Do tępej dzidy z playboya

O tempora, o mores! (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Pobawia sie nią, pobawią, trochę na głupiej zarobią, a później wypad z baru. A ona myśli, ze jej kariera dopiero nabiera rozpędu. Hahahaha :DDDDDDD

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Prawda

Jw (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Przeciez to zwykla dzi..ka jest.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
PIOTREK

z Ujsół (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 2

masz szczęście że rozum Ci kazał odejść. Miałbyś rogi większe od ŁOSIA.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
prawda

obserwe (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 4

No coz wyglada na maryske z gor to i wykorzystuja to biedactwo by -pokazalo troche natury bo ;- nie widziala d... slonca!? ,no nie?

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Ona jest brzydka

Kamil (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

Ona wygląda jak 40paro letnia lampucera. Ej też to zauważyliście że babkom które oczy się rozjezdzaja jak np jej (penelopa Cruz etc) maja dziwkarska maniere lub typ urody? I z zachowania często są...rozwiń całość

Ona wygląda jak 40paro letnia lampucera. Ej też to zauważyliście że babkom które oczy się rozjezdzaja jak np jej (penelopa Cruz etc) maja dziwkarska maniere lub typ urody? I z zachowania często są to zwykle szony? Tak samo ta Justyna, tragiczne wylupiaste galy, skóra i kości. Typowy wiesniacki plastik ze wsi. I ten kiczowaty tatuaż który ma 98% wiesniacki półek. Jezu czemu tylko polski wyżej d*** maja niż stają? zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
praca online 5400zł tygodniowo - systemzarabiania.pl

sexmalwina.pl (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 18 do 60lat
Moje fotki i kontakt do mnie tu: randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i...rozwiń całość

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 18 do 60lat
Moje fotki i kontakt do mnie tu: randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i spotkajmy sie!
lub napisz maila na: malwina300x@wp.pl
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Przykra sprawa

innocenty (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 10 / 1

Amatorskie zdjęcia, fatalne, gimnazjalne zdjęcie na stronie Pboya w.... rajstopach. Żenujące wszystko.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Rodzinnie...

km (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 12 / 7

No materiał na żonę jak się patrzy...... Gdzie Żyła miał oczy?? Porażka intelektualna. Szkoda prądu.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
czy to prawda?

czytelniczka (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 10

czy to prawda że prowadzący wywiad woli chłopów?

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Przyznaję, że ładna...

Chichot Losu (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 14 / 1

...szkoda tylko, że taka głupia

Aktualności sportowe

Tabela 1. ligi

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Ekstraklasy
Baraż o utrzymanie w 1. lidze
Spadek do 2. ligi
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem 6 punktów za zaległości finansowe
Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem 1 punktu za zaległości finansowe
1 Miedź Legnica Live 34 63 17 12 5 53-27
2 Zagłębie Sosnowiec Live 34 58 17 7 10 46-32
3 Chojniczanka Chojnice Live 34 56 16 8 10 48-33
4 GKS Tychy Live 34 55 16 7 11 41-40
5 GKS Katowice Live 34 54 16 6 12 44-34
6 Wigry Suwałki Live 34 52 15 7 12 40-37
7 Raków Częstochowa Live 34 51 14 9 11 50-40
8 Stal Mielec Live 34 51 14 9 11 51-46
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 34 46 11 13 10 37-37
10 Chrobry Głogów Live 34 46 12 10 12 46-47
11 Odra Opole Live 34 45 12 9 13 37-43
12 Puszcza Niepołomice Live 34 44 11 11 12 38-38
13 Bytovia Bytów Live 34 40 10 10 14 36-45
14 Stomil Olsztyn Live 34 39 12 4 18 39-50
15 Pogoń Siedlce Live 34 38 9 11 14 42-50
16 Górnik Łęczna Live 34 35 8 11 15 29-42
17 Olimpia Grudziądz Live 34 31 7 10 17 24-37
18 Ruch Chorzów Live 34 27 9 6 19 35-58