1 1 połowa

Cracovia

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Jagiellonia wygrywa z Cracovią 3:2 i zrównuje się z Legia i Pasami dorobkiem punktowym!

• Martin Pospisil samodzielnie przebiegł całe boisko i zakończył akcję niecelnym strzałem.

• 5 minut potrwa jeszcze nadzieja Cracovii na remis.

• Ognjen Mudrinski fatalnie marnuje świetną sytuację swojej drużyny! Z 16 metra uderza prosto w dach stadionu.

• Zakotłowało się na boisku. Kilku zawodników obu drużyn wdało się w szarpaninę. Na szczęście szybko zostali rozdzieleni przez Jarosława Przybyła.

• Świetne dośrodkowanie Jakub Wójcickiego, a Taras Romańczuk z 13 metra huknął pod samą poprzeczkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Taras Romańczuk!

• Centymetrów zabrakło, a Jagiellonia wyszłaby na prowadzenie! Tomas Romańczuk uderza minimalnie niecelnie!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Ireneusz Mamrot wypuszcza w bój Ognjena Mudrinskiego, który zmienia Tomasa Prikryla.

• Strzał głową Bartosza Kwietnia leci minimalnie nad bramką!

• Bartosz Kwiecień ukarany żółtą kartką.

• Dobry strzał Bartosza Bida i piłkę końcówkami palców paruje Pesković.

• Michał Probierz decyduje się na ostatnią zmianę. Sylwester Lusiusz zmieniony przez Milana Dimuna.

• Bartosz Kwiecień pojawia się na murawie w miejsce Juana Camary.

• Jesus Imaz zdobywa bramkę, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę. Był spalony.

• Bojan Cecarić doszedł do strzału, ale zabrakło mu dokładności.

• Jakub Wójcicki potrzebuje pomocy medycznej po starciu z rywalem.

• Patryk Klimala żegnany jest brawami, w jego miejsce wchodzi Bartosza Bida.

• Bojan Cecarić pojawia się na murawie w miejsce Tomasa Vestenickiego.

• Pelle van Amersfoort spokojnie minął kilku rywali, dograł w pole karne, a tam Lopes pakuje ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Znowu szybko mamy remis! Rafael Lopes!

• Napastnik Jagiellonii jest w znakomitej formie! Znowu wykorzystał swoją szybkość i mocnym strzałem pokonuje Peskovicia! Jagiellonia na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Klimala po raz drugi!

• Mocne płaskie uderzenie Patryka Klimali, tylko że tym razem świetnie broni Pesković.

• Pelle van Amersfoort oddał niezły strzał, tylko że minimalnie niecelny.

• Byliśmy świadkami kuriozalnej sytuacji, która na moment przerwała mecz. W przerwie meczu odbył się konkurs noszenia węgla i jeden z kibiców "zgubił" zawartość worka. Na murawie pojawił się pas węgla i było trzeba go pozbierać. Na szczęście potrwało to tylko chwilę.

• Wracamy na ul. Słoneczną w Białymstoku! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Poziom niestety nie zachwyca. Podobać mógł się tylko początek meczu. Jak będzie po przerwie? Przekonamy się za 15 minut!

• Janusz Gol wycina rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Sędzia dorzuca do pierwszej połowy 4 minuty.

• Michał Probierz za żywe protesty w stronę sędziego zostaje ukarany żółtą kartką.

• Tym razem Damian Węglarz bardzo pewnie wyłapuje piłkę i Jagiellonia uspakaja sytuację.

• Damian Węglarz bardzo niepewnie łapie piłkę co próbowali wykorzystać zawodnicy Cracovii. Tym razem jednak się nie udało.

• Martin Pospisil przerywa kontratak rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Patryk Klimala znalazł miejsce do oddania strzału, który jednak został zablokowany.

• Zakotłowało się pod polem karnym Cracovii, ale defensorzy Pasów zdołali wybić piłkę.

• Seria dośrodkowań posłanych w pole karne Jagiellonii, ale żadne nie przynosi pożądanego efektu.

• Oleksiej Dytyatev nie da rady kontynuować gry i opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Kamil Pestka.

• Jakub Wójcicki dośrodkował w pole karne, a tam Patryk Klimala przegrywa pojedynek główkowy.

• Tomas Vestenicky pędził w stronę bramki, ale Guilherme idealnie czysto wybija mu futbolówkę spod nóg.

• Dzieje się w pierwszych minutach meczu! Patryk Klimala wykorzystał swoją szybkość, minął obrońców i bramkarza rywali i wpakował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Klimala szybko odpowiada!

• Michal Siplak dośrodkowywał z rzutu wolnego, nikt nie zdołał przeciąć piłki, ale ona i tak wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michal Siplak zdobywa bramkę!

• Patryk Klimala był na spalonym i Jagiellonia traci okazję na zdobycie gola.

• Sędzia wznowił mecz i Jagiellonia bardzo szybko mógł otworzyć wynik meczu! Jakub Wójcicki popędził prawą stroną, dograł w pole karne, a tam Jesus Imaz huknął z woleja. Gdyby nie świetna interwencja Peskovicia to byłoby 1:0!

• Mecz już na samym początku musiał zostać przerwany, gdyż kibice gospodarzy wypuścili na murawę falę serpentyn, która zalała pole bramkowe Damiana Węglarza.

• Zawodnicy Jagiellonii rozpoczęli mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Ciężko wskazać faworyta meczu. Zarówno Jagiellonia jak i Cracovia posiadają w swojej drużynie znakomitych zawodników, którzy mogą odwrócić rolę meczu. W bardzo dobrej formie jest Patryk Klimala, który świetnie zaprezentował się w meczach reprezentacji U-21!

• Dla obu drużyn jest to bardzo ważny mecz. Cracovia dzięki zwycięstwu może uplasować się na drugim miejscu w tabeli natomiast trzy punkty pozwolą Jagiellonii zrównać się punktami z Legią Warszawa i właśnie z Pasami. Kto dzisiaj wygra?

• Dobry wieczór Państwu! Sobotni wieczór z PKO Ekstraklasą kończymy meczem Jagiellonii Białystok z Cracovią! Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzlewski!