Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Hokeiści BKS Bydgoszcz w niedzielne popołudnie grali na...

Hokeiści BKS na "Torbydzie" z ŁKH Łódź [ZDJĘCIA KIBICÓW, WIDEO]

Hokeiści BKS Bydgoszcz w niedzielne popołudnie grali na "Torbydzie" z ŁKH Łódź. Stawką była samodzielna pozycja lidera II ligi (grupa północna) po 6. kolejce.
Jak zawsze emocji nie brakowało, a kibice, którzy licznie stawili się na trybunach, obejrzeli interesujący mecz.
Hat-trickiem popisał się zawodnik gości Tymoteusz Lewy, przy wszystkich czterech golach ŁKH asysty miał Mateusz Kubiak. Inny łodzianin Paweł Pełzowski w 48 minucie, przy stanie 0:4, nie wykorzystał rzutu karnego. Honorowe trafienie dla BKS zaliczył Jakub Rafiński.
BKS Bydgoszcz - ŁKH Łódź 1:4 (0:3, 0:1, 1:0). Bramki: Jakub Rafiński (53) - Tymoteusz Lewy (3, 18 i 32), Vaclav Riha (6).
ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN I TAFLI "TORBYDU" >>>>>

Zobacz niewykorzystany rzut karny dla ŁKH Łódź:

Żałoba w VIII LO. Minutą ciszy uczczono pamięć Emilii, która zginęła na przystanku

"Serce z drugiej ręki": pasjonaci koszulek piłkarskich szerzą dobro poprzez licytacje