GROMDA 3 stream live - walki na gołe pięści. Tyson vs. Don Diego - walka o 100 000 złotych i tytuł. Gdzie oglądać?

Michał Sierek
Michał Sierek
Gala GROMDA 3 - piątek, 11 grudnia 2020. Obejrzymy walkę finałową między Tysonem a Don Diego. Sprawdź, gdzie oglądać stream gromda.pl
GROMDA 3, czyli walki na gołe pięści już w piątek, 11.12.2020. Kibice zobaczą niezwykle emocjonujące (i brutalne) walki w ringu o wymiarach 4 na 4 metry. Podczas piątkowej gali w finale turnieju zmierzą się Krystian „Tyson” Kuźma i Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Zwycięzca zgarnie 100 000 złotych i tytuł mistrza pierwszego turnieju GROMDA. Zobaczymy również walki extra oraz pojedynki w ramach nowego turnieju. Poniżej dowiecie się, kto walczy i gdzie wykupić stream live gali.
 • Gala GROMDA 3. Piątek, 11 grudnia 2020
 • Początek o godzinie 20.00

W piątek, 12 grudnia, odbędzie się finałowy pojedynek w ramach pierwszego turnieju GROMDA. Podczas gali GROMDA 3 zobacyzmy walkę Krystian „Tyson” Kuźma vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Fighterzy wygrali eliminacje w dwóch poprzednich galach i pokazali, że jak najbardziej zasługują na walkę w finale.

GROMDA 3. Jakie są zasady?

Walki w ramach GROMDA odbywają się w ringu 4 na 4 metry. Zawodnicy nie zakładają rękawic - walki odbywają się na gołe pięści. Pojedynki toczą się na dystansie czterech 2-minutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wychodzą do piątego starcia, które nie jest limitowane czasowo i walczą do czasu, aż któryś zostanie znokautowany albo się podda.

Koncepcja walk na gołe pięści zrodziła się w głowach Mateusza Borka (MB Promotions) i Mariusza Grabowskiego (TYMEX Boxing Promotion), którzy od lat z powodzeniem organizują gale boksu zawodowego oraz promują czołowych polskich pięściarzy.

Główne zasady w GROMDA:

 • Ring o wymiarach 4 na 4 metry
 • Walka odbywa się na gołe pięści
 • Walka w stójce, nie są dopuszczalne kopnięcia
 • Cztery dwuminutowe rundy. Jeśli one nie dadzą rozstrzygnięcia - zawodnicy wychodzą do piątego starcia i walczą, aż któryś zostanie znokautowany lub się podda.

Walki w ramach GROMDA odbywają się w ringu 4 na 4 metry. Zawodnicy nie zakładają rękawic - walki odbywają się na gołe pięści.

GROMDA 3. Stream live - gdzie oglądać

Gala dostępna jest jedynie w systemie PPV. By oglądać wydarzenie online, trzeba wykupić dostęp, który kosztuje 19,99 zł. Sprawdź na oficjalnej stronie - https://gromda.tv/. Start o godzinie 20.00.

Walka "Tyson" - "Don Diego"

W finałowej walce podczas gali GROMDA 3 walczyć będą Krystian „Tyson” Kuźma i Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, którzy podczas poprzednich turniejów pokonali swoich rywali.

- „Tyson” nie brał jeńców, a brutalny półfinałowy nokaut nad „BRODACZEM” obiegł światowe media, trafiając nawet do „The Sun” - czytamy na oficjalnej stronie GROMDA.pl.

W amatorskim boksie "Tyson" zaliczył około 30 walk, nie jest tajemnicą, że na ulicy stoczył ich zapewne więcej. Pokazał, że w formule na gołe pięści w małym ringu czuje się świetnie.

Naprzeciw siebie będzie miał zawodnika, który dobrze sprawdził się w ringach kick-boxerskich i bokserskich. O wielkich umiejętnościach Kubiszyna świadczą walki, które stoczył w eliminacjach, a prawdziwy charakter pokazał w starciu, które zapewniło mu awans do finału.

Kubiszyn zmierzył się w nim z o wiele większym „Maximusem”. Do walki wyszedł z urazami i lądował na deskach. Wiele wskazywało na to, że "Maximus" jest bliski zwycięstwa, gdy "Don Diego" wyprowadził potężny cios z prawej ręki, który zakończył starcie. Wiele osób pewnie dopiero na powtórkach mogło dojrzeć, co tak naprawdę się stało...

POLECAMY:

Piękne Ring Girls KSW. Zobacz ich gorące zdjęcia!

Podczas gali - oprócz finałowego pojedynku wystartuje również nowy turniej. Zobaczymy też walki extra: Tomasz „ZADYMA” Gromadzki vs Rafał „ŁAZAR” Łazarek oraz Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier vs Piotr „CAPO” Półchłopek.

Uczestnicy II turnieju GROMDA:

 • Vasyl „VASYL” Halych
 • Paweł „HOSE” Strykowski
 • Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć
 • Dawid „STOLARA” Stolarski
 • Daniel „KASTET” Nowicki
 • Denis "Bad Boy" Załęcki
 • Karol „ZIÓŁEK” Żołowski
 • Kacper „RAIDEN” Olszewski

Wideo

Dodaj ogłoszenie