Gol Piotra Zielińskiego to za mało. Napoli przegrało z Atalantą [WIDEO]

Filip Bares
Filip Bares
LaPresse/Sipa USA/East News
PIŁKA NOŻNA. W meczu 23. kolejki Napoli przegrało z Atalantą 2:4. Jedną z bramek dla gości zdobył Piotr Zieliński, a czerwoną kartkę obejrzał jeden z trenerów.

Napoli przystąpiło do meczu po porażce 0:2 z Granadą w 1/16 finałyu Ligi Europy. Wówczas Piotr Zieliński zaczął spotkanie na ławce, wszedł w drugiej połowie i zanotował tylko żółtą kartkę. W niedzielę Polak wybiegł od pierwszej minuty, ale pierwsze 45 minut przyniosło tylko... czerwoną kartkę dla trenera gospodarzy Gian Piero Gaspariniego.

Druga połowa to prawdziwa wymiana ciosów. Najpierw prowadzenie Atalancie dał Duvan Zapata w 52. minucie, a sześć minut później do remisu doprowadził Piotr Zieliński.

Luis Muriel i Richard Gosens dali gospodarzom prowadzenie 3:1, ale Niemiec postanowił pomóc gościom i trafił również do swojej bramki. Wynik spotkania ustalił w 78. minucie Cristian Gabriel.