2 1 połowa

Sandecja Nowy Sącz

2

1 1 połowa

• Koniec! Sandecja w samej końcówce zdołała uratować remis! GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ---> 2:2!

• Mateusz Piątkowski zmienia Szymona Lewickiego.

• 3 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michal Piter-Bućko pewnie z 11 metrów!

• Marcin Biernat fauluje rywala w polu karnym i ogląda drugą żółtą kartkę!

• Rzut karny dla Sandecji!

• Mocny strzał Dominika Kuna, ale znowu świetnie broni Konrad Jałocha.

• Ken Kallaste zakończył już swój występ, gdyż zmienił go Wilson Kamavuaka.

• Daniel Bielica znowu musiał stanąć na wyskości zadania i uratować swój zespół przed golem. Tym razem świetnie odbił strzał Grzeszczyka.

• Ken Kallaste ogląda żółtą kartkę.

• Konrad Jałocha jest dzisiaj bardzo pewny. Bardzo dobrze broni groźne strzały rywala.

• Dario Kristo wchodzi, a schodzi Wojciech Szumilas.

• Kamil Ogorzały padł w polu karnym, ale sędzia zauważył, że zawodnik Sandecji chciał wymusić odgwizdanie rzutu karnego.

• Spokojniejszy fragment meczu. Brak strzałów na bramkę z jednej i z drugiej strony.

• Marcin Biertnat ukarany żółtą kartką.

• Adrian Basta wybije piłkę zagraną przez Grzeszczyka z rzutu rożnego.

• Bardzo dobra interwencja Konrada Jałochy, który odbija strzał rywala sprzed pola karnego.

• Czas na drugie 45 minut!

• Pierwsza część meczu się skończyła. GKS Tychy prowadzi z Sandecją 2:1.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Grzeszczyk pewnie zamienia karnego na bramkę!

• Rzut karny dla gospodarzy! Maciej Mańka był faulowany.

• Spore zamieszanie w polu karnym Sandecji. W ostatniej chwili udało im się uspokoić sytuację.

• Grzegorz Baran wchodzi na boisko, w miejsce Adriana Basty.

• Zawodnik Sandecji znalazł się tam, gdzie być powinien i z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Kun doprowadza do remisu!

• Daniel Bielica bez problemu łapie strzał Grzeszczyka.

• Adrian Danek zdecydował się na strzał z dystansu, tylko że został skutecznie zablokowany.

• Konrad Jałocha uprzedził zawodnika rywali i zażegnał niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

• Łukasz Grzeszczyk próbował dośrodkować w pole karne, ale został świetnie powstrzymany przez defensorów Sandecji.

• Szymon Lewicki przewraca się w polu karnym, ale sędzia pokazuje, że o karnym nie ma mowy!

• Bardzo dobre uderzenie z ostrego kąta i bardzo szybko gospodarze wychodzą na prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wojciech Szumilas otwiera wynik spotkania!

• Pierwsza akcja gości, ale Konrad Jałocha musiał tylko odprowadzić piłkę wzrokiem.

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Sandecja po spadku z Ekstraklasy w sezonie 17/18, w kolejnych rozgrywkach chcieli od razu do niej powrócić. Rok temu zabrakło niewiele bo zajęli 4 pozycję. Ten sezon miał być przełomowy, jednak rzeczywistość brutalnie weryfikuje marzenia dzisiejszych gości. Aktualnie podopieczni Tomasz Kafarskiego znajdują się na 12 pozycji i bliżej im do spadku niż do awansu...

• GKS Tychy ma w tym sezonie duże aspiracje. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza są bardzo blisko miejsca, które gwarantuje im grę w barażach o Ekstraklasę. Do tego celu aktualnie brakuje im 1 punktu, więc już dzisiaj mogą wskoczyć na upragnioną pozycję.

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz!