Puszcza Niepołomice

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! GKS Tychy pewnie pokonuje Puszcze Niepołomice 3:0!

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Kacper Piątek wchodzi, a schodzi Omar Monterde.

• Marcin Biernat ogląda żółtą kartkę.

• Świetny, precyzyjny strzał rezerwowego gospodarzy i na tablicy wyników jest już 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Vojtus dobija rywali!

• Mateusz Piątkowski zmienia Jakuba Piątka.

• Jakub Vojtus trafia do notesu sędziego za faul na bramkarzu rywala.

• Ostatnia zmienia w drużynie Puszczy. Michał Mikołajczyk opuszcza murawę, a w jego miejsce melduje się Przemysław Sajdak.

• Wchodzi także Bartosz Żurek, a schodzi Marcin Orłowski.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Piotr Stawarczyk zmieniony przez Konrada Nowaka.

• Po raz drugi dzisiaj Omar Monterde i Łukasz Grzeszczyk znajdują sposób na obrońców rywala! Hiszpan wyłożył piłkę swojemu koledze, a ten wbił ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Grzeczyk po raz drugi!

• Jakub Vojtus zmienia Artura Siemaszko.

• Od początku drugiej połowy to nadal GKS Tychy prowadzi grę. Szansę miał przed chwilą strzelec jedynej jak na razie bramki, ale zabrakło mu dokładności.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! GKS Tychy prowadzi dzięki bramce do szatni!

• Omar Monterde dograł idealnie na głowę Grzeszczyka, który pewnie pokonuje bramkarza gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Grzeczyk otwiera wynik meczu!

• Zmasowany atak GKS-u Tychy. Wszystkie strzały lądują jednak poza światłem bramki.

• Seria dośrodkowań z obu stron. Piłka ląduje albo poza boiskiem, albo w rękawicach bramkarza.

• Łukasz Szczepaniak ukarany żółtą kartką.

• Jakub Piątek ogląda żółtą kartkę.

• Dobra interwencja Konrada Jałochy.

• Abramowicz uderza mocno i niecelnie.

• Łukasz Grzeszczyk pada w polu karnym, ale sędzia jasno pokazuje, że nic nie było.

• Z lekkim opóźnieniem, ale rozbrzmiewa pierwszy gwizdek!

• Dla gospodarzy będzie to bardzo ważny mecz. Aktualnie mają bowiem 4 punkty przewagi nad strefą spadkową, więc porażka może jeszcze im skomplikować sytuację. Zwycięstwo natomiast pozwoli podopiecznym Ryszarda Tarasiewicza zbliżyć się do dzisiejszego rywala na odległość 1 punktu.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z meczu GKS Tychy - Puszcza Niepołomice!