• Koniec meczu! GKS Tychy wygrał z Miedzią Legnica 4:1.

• GOOOOOL! DAWID KORT pakuje z dystansu piłkę do siatki!

• Ojamaa z kilku metrów trafił prosto w bramkarza!

• Heredia w miejsce Marquitosa.

• Marquitos ukarany kartką za taktyczny faul w środku pola.

• Grzeszczyk wyłożył piłkę Piątkowskiemu, któremu wystarczyło dostawić nogę. Goście na łopatkach.

• GOOOOOOL! MIEDŹ ZDEMOLOWANA PRZEZ GKS. Mateusz Piątkowski strzela na 4:0!

• Zespołowa akcja gospodarzy, którą rozpoczął Dominik Połap, zakończyła się jego świetnym wykończeniem! Rozstrzelali się nam gospodarze.

• GOOOOOOOL! DOMINIK POŁAP!

• Rzut rożny dla gości, krótkie rozegranie i niska wrzutka Makucha pada łupem obrońców.

• Miedź rusza do odrabiania strat. W Miejsce Pikka pojawił się Dawid Kort.

• Połap zablokował strzał z ostrego kąta w polu karnym.

• Łukasz Grzeszczyk nie myli się z rzutu karnego!

• Rzut karny dla Miedzi! Maciej Mańka pada w polu karnym i arbiter wskazuje na "11" metr!

• W przerwie doszło do zmiany. Sołowej zmienił Kowalczyka.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Rzut wolny dla tyszan zakończył się golem. Piękne trafienie Wojciecha Szumilasa.

• GOOOOOOOL! SZUMILAS!

• Biernat faulował tuż przed polem karnym i otrzymał za to żółtą kartkę.

• Piłkarze Miedzi dwukrotnie dochodzili do sytuacji strzeleckich, ale ani razu nie potrafili uderzyć na bramkę. Póki co mają jednak większą przewagę nad rywalami.

• Odważna próba Danielewicza! Pomocnik huknął na bramkę, ale piłka poszybowała kilkadziesiąt centymetrów nad poprzeczką.

• Groźna wrzutka w pole karne GKS-u. Pada strzał głową, ale pewnie broni Jałocha.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Grzeszczyka, piłkę głową wybija Mijusković.

• Steblecki uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę.

• Ojamaa uderzył "rogalem" na bramkę Jałochy, ale bramkarz gospodarzy jest czujny na linii bramkowej.

• Odwdzięczył się Łukowski, który zdecydował się na strzał z dystansu. Ten z kolei blokuje Daniel.

• Piątkowski uderzył z linii pola karnego i zablokował to Byrtek.

• Zaczynamy spotkanie!

• Ławka rezerwowych gości: Hewelt, Kort, Heredia, Warcholak, Bartczak, Musa, Śliwa

Ławka rezerwowych gospodarzy: Odyjewski, Sołowiej, Moneta, Kasprzyk, Kristo, Kacper Piątek, Jakub Piątek, Kallaste

• Na drodze GKS-u stanie we wtorek Miedź, która nie tylko znalazła sposób na Puszczę (1:0), ale także rozbiła Stomil Olsztyn (4:1). Po golu w tym meczu strzelili kolejno Marcin Warcholak, Valerijs Sabala, Jakub Łukowski oraz Dawid Kort. - Stać nas na jeszcze lepszą i stabilniejsza grę - przekonuje trener Dominik Nowak.

• GKS Tychy wyraźnie spuścił z tonu. W weekend przegrał trzeci mecz z rzędu. Na wyjeździe nie dał rady Puszczy Niepołomice (1:2). Wcześniej zaliczył też wpadki z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (3:4) i Olimpią Grudziądz (2:3).

• Czas na odrobienie zaległości z 13. kolejki. W najciekawszym wtorkowym spotkaniu trzynasty zespół zagra z piątym. Dla jednych to szansa na przełamanie, dla drugich okazja na dołączenie do ścisłej czołówki.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Tychy - Miedź Legnica!