0 1 połowa

• Koniec spotkania! GKS Tych mimo małych problemów gładko rozprawił się z Chrobrym!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! POŁAP NA 5:1!

• Drugi Piątek też na boisku. Jakub zmienił Stebleckiego.

• Kasprzyk w miejsce Piątkowskiego. A wcześniej strzał Kristo - obroniony przez Szromnika.

• Na trybunach jest 2435 widzów - w tym grupa z Głogowa.

• Niecelnie kopnął Grzeszczyk. Bardzo dzisiaj chce, ale sporo mu nie wychodzi (przynajmniej jeśli chodzi o strzały).

• Artigas zastępuje Lebedyńskiego.

• Boisko opuścił Połap. Za niego Kacper Piątek.

• GOOOOOOOOOOOOOL! POZAMIATANE!!! 4:1 dla GKS-u. Autorem bramki Szumilas.

• Kibice przyjezdni są na trybunach:

• Brawa dla Jałochy, który wyczuł intencje strzelającego. Tymczasem kartka, kolejna. Ukarany Ilków-Gołąb.

• STOLC MARNUJE JEDENASTKĘ! Nadal 3:1 dla GKS-u.

• RZUT KARNY DLA CHROBREGO GŁOGÓW!

• Szromnik tym razem zatrzymuje piłkę. Uderzał Szumilas.

• Mniej więcej półtorej minuty na tablicy świetlnej wyświetlany był wynik 2:1. Gospodarze szybko odpowiedzieli i znów mają wynik pod kontrolą.

• GOOOOOOOOOOOL! To się nacieszyli! Ze strony GKS-u EKSPRESOWO odpowiada bowiem Biernat!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dla Chrobrego! Nie pomylił się zmiennik - Kowalczyk

• Po raz drugi w spotkaniu zablokowany został Grzeszczyk.

• Jałocha na posterunku po uderzeniu Drewniaka.

• Strzały są, gola brak. Tym razem niecelnie wprowadzony Kowalczyk.

• Sędzia jest dzisiaj niewzruszony dla upadków Piątkowskiego. Tak było w pierwszej połowie kiedy ten sugerował faul w polu karnym, tak jest i teraz gdy domaga się kolejnego wolnego, ale w okolicach szesnastki.

• Diduszko wszedł za Pawlika. Od razu podwójna zmiana w Chrobrym!

• Kowalczyk zmienił Piłę.

• Gramy dalej. Od środka gospodarze.

• Koniec pierwszej odsłony. Cóż, wynik chyba odzwierciedla obecne możliwości obu drużyn. Wracamy za kwadrans.

• Zagramy jeszcze przez minutę. Tyle doliczył arbiter.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Jest już 2:0. Podwyższa Szeliga! Ładny strzał z dalszej odległości

• Kartka dla Pawlika.

• Okres niezbyt interesującej gry. A taką cieszynkę na potrzeby social mediów przygotował Połap:

• Nieeeee. Grzeszczyk nie przebił się przez obronę. Jego strzał został zablokowany.

• Chrobry w ofensywie. Może uda mu się odpowiedzieć przed przerwą?

• Drewniak próbuje sił z dystansu. Bez powodzenia.

• GKS zmierza po drugiego gola. Chrobry musi przetrzymać ten trudny moment, jeśli marzy choćby o punkcie...

• Bez zaskoczenia. Prowadzenie objęli gospodarze za sprawą Połapa. Ten młodzieżowiec (rocznik 1999) nie pomylił się z bliskiej odległości.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla GKS-u!

• Nie ma bramki dla Chrobrego. Lebedyński został zatrzymany.

• Seria... spalonych. Najpierw pod bramką gospodarzy, a potem zaraz też gości.

• Gospodarze domagali się rzutu karnego. Decyzja sędziego z Łodzi? Gramy dalej!

• Kiepski strzał Stolca. Obrońca uderzył bardzo niecelnie. Z piątego metra grę wznowi Jałocha.

• Seria rzutów rożnych nie przyniosła nic GKS-owi Tychy. Wrzucał Grzeszczyk.

• Pierwsza akcja gości zakończona interwencją Jałochy.

• Zdecydowana przewaga gospodarzy na początku meczu. Chrobry jednak dobrze broni się przed własną szesnastką. Dobrze i szczęśliwie.

• Gospodarze sprawdzili czujność Szromnika. Bramkarz obronił strzał.

• Mecz właśnie się rozpoczał.

• U gości debiutuje dzisiaj stoper Oliver Práznovský. Słowak grał kiedyś w GKS Katowice.

• Ławka Chrobrego: Abramowicz, Antochów, Michalec, Artigas, Wasiluk, Diduszko, Kulchawy, Kowalczyk.

• Ławka GKS Tychy: Odyjewski, Sołowiej, J. Piątek, K. Piątek, Wróblewski, Kasprzyk, Laskoś, Kallaste.

• Czy posada Ivana Djurdjevicia jest zagrożona? Podobno jeszcze nie. Ten mecz może to jednak zmienić...

• Porażka Chrobrego była totalnie absurdalna. Rywal, Puszcza Niepołomice, oddał w końcu tylko jeden celny strzał. I wygrał - 1:0!

• W ostatniej kolejce GKS przegrał dość nieszczęśliwie z Sandecją Nowy Sącz (0:1).

• W Tychach czeka na nas mecz drużyn, które po prostu zawodzą. GKS ugrał ledwie trzy punkty na dwanaście możliwych - a przecież chce awansować do Ekstraklasy. Z kolei Chrobry nie ugrał nawet oczka (sic!) i zamyka tabelę.