• Koniec meczu! W Katowicach podział punktów!

• Uderzenie Ryka po indywidualnej akcji okazało się bardzo niecelne.

• Z okolic 25. metra uderzał Kiebziak. Uderzenie w środek bramki, Madejski nie miał problemów z obroną

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Wojciechowski w miejsce Wozniaka.

• Oskar Ryk zastąpił na murawie Przemysława Brychlika

• GKS w odstępie kilkudziesięciu sekund miał dwie okazje do zdobycia drugiej bramki. Najpierw w zamieszaniu na 5 metrze żaden z graczy gospodarzy nie potrafił skierować piłki do bramki, po chwili dośrodkowanie w pole karne trafiło na głowę Jędrycha, który uderzył piłkę nad bramką.

• Kompanicki zastąpił na placu gry Rumina.

• Prytulak zastąpił na placu gry Millera, to pierwsza zmiana w ekipie gości.

• Goool!!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najsprytniejszy w polu karnym okazał się Arkadiusz Woźniak i doprowadza do remisu!

• Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kiebziak mając przed sobą niemalże pustą bramkę, uderzył piłkę głową tuż nad poprzeczką!

• Akcja gospodarzy lewą stroną. Centra Rogali trafia wprost na nogę Kiebzaka, któremu zabrakło około metra do strzelenia tuż obok słupka.

• Szuprytowski uderzał z rzutu wolnego, trafił wprost w mur.

• Tym razem kartką ukarany gracz GKS-u, Kacper Michalski.

• Kartką ukarany gracz gości, Bruno Żołądź.

• Grychtolik zastąpił na placu gry Habustę.

• Habusta najpierw stracił piłkę w prostej sytuacji, a następnie faulował i został ukarany kartką.

• Kolejna próba dośrodkowania ze stałego fragmentu gry w wykonaniu Kiebziaka. Tym razem za głęboka.

• Uderzenie z rzutu wolnego Kiebziaka. Rykoszet po drodze. Rzut rożny dla gospodarzy. Fatalne dośrodkowanie z narożnika uruchamia kontrę gości, przerwaną ostatecznie przez Habustę.

• Niemalże tuż po wznowieniu gry kartką został ukarany kapitan Olimpii, Tomasz Lewandowski.

• Zaczynamy drugą połowę, tym razem rozpoczęli gospodarze.

• Koniec pierwszej części gry. Do przerwy w Katowicach prowadzą goście.

• Niezła centra Michalskiego w pole karne. Rumin fauluje Sedlewskiego.

• Zawieszona przez Tabisia futbolówka nie sprawiła żadnych problemów Madejskiemu.

• Niemalże kopia sytuacji sprzed kilku minut. Tym razem uderzenie Szuprytowskiego zablokowane.

• Demianiuk starał się uderzać na bramkę gospodarzy, niewiele brakowało, by wyszła z tego asystą, w ostatniej chwili obrońcy zatrzymali próbę uderzenia na wślizgu w wykonaniu Millera.

• Goool!!!! Olimpia na prowadzeniu! Błąd w środku pola jednego z graczy gospodarzy, szybka kontra gości, zakończona mocnym uderzeniem pod poprzeczkę Szuprytowskiego!

• Żółta kartka dla Balewskiego.

• Uderzenie Demianiuka zza pola karnego. Piłka po rykoszecie wpada do rąk Mrozka.

• Akcja gości zakończona uderzeniem Demianiuka lewą nogą. Dobrze ustawiony Mrozek wyłapał futbolówkę.

• Adrian Błąd z powodu kontuzji musiał opuścić boisko, w jego miejsce pojawił się Tabiś.

• Kiebzak zagrał do dobrze ustawionego w polu karnym Rumina, który jednak nie opanował piłki.

• Po zagraniu głową Michalskiego, na strzał tuż zza linii pola karnego zdecydował się Habusta. Piłka poszybowała nad bramką gości.

• Kontra Olimpii. Prawą stroną popędził Miller, jego uderzenie na bliski słupek okazało się niecelne.

• W pole karne z piłką wbiegł Balewski, który zdecydował się na strzał, na jego nie szczęscie trafił w Brychlika.

• Gospodarze dłużej utrzymali się przy piłce na połowie rywala. Piłka dośrodkowana z prawej strony przez Kiebzaka wyłapana bez problemu przez Madejskiego.

• Habusta starał się uderzyć zza pola karnego, trafił jednak nieczysto w piłkę, mimo to Woźniak starał się jeszcze dojść do piłki lecz uprzedził go bramkarz gości piąstkując piłkę.

• Akcja gości prawą stroną boiska. Michalski wybija piłkę na rzut rożny. Niezłe dośrodkowanie z narożnika boiska ostatecznie zostało wybite poza pole gry.

• Pierwszy stały fragment gry. Błąd dośrodkowuje z rzutu wolnego. Lewandowski głową wybija piłkę poza pole karne.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka goście.

• Arbitrem głównym spotkania jest Marcin Kochanek z Opola.

• Gospodarze dobrze radzą sobie na wyjeździe. Ostatnio wygrali w Stargardzie 3:1. Olimpia przyjeżdża na Śląsk po wywalczeniu punktu w domowym starciu z Widzewem.

• W Katowicach zastanawiają się czy to właśnie dziś zakończy się fatalna passa spotkań na własnym boisku. Minął już rok od ostatniego domowego zwycięstwa.

• Witamy serdecznie z Katowic, gdzie za około 20 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy GKS-em Katowice a Olimpią Elbląg.