Miedź Legnica

2

1 1 połowa

• Koniec meczu!

• Makuch obsłużony kapitalnym podaniem, ale przegrał pojedynek niemal sam na sam z Drazikiem. Miedź mogła zamknąć mecz tym golem.

• Tront upadł w polu karnym przeciwników, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

• Rzut wolny dla Miedzi, ale goście nie zamierzają atakować dużą liczbą graczy. To stały fragment gry na przeczekanie.

• Spóźniony wślizg Marka Mroza.

• Makuch zastąpił Drzazgę.

• Niecelne dośrodkowanie Szczęcha i nie spieszy się ze wznowieniem gry Lenarcik.

• Dwie szybkie zmiany GKS-u, który stara się ugrać choćby punkt. Słodowy za Witkowskiego i Bojdys za Zejdlera.

• Zagranie z pierwszej piłki na lewej stronie boiska, podanie z głębi pola Tupaja, które znalazło Pawła Zielińskiego, a ten mądrze wykorzystał błędne ustawienie bramkarza i uderzył na bramkę! 2:1 dla Miedzi.

• GOOOOOOOL! PAWEŁ ZIELIŃSKI!

• Szczęch zastąpił Jadacha.

• Niewykorzystany rzut wolny przez gospodarzy i od bramki rozpocznie Lenarcik.

• Bednarski zastąpił Zapolnika.

• Garuch w miejsce Romana.

• Dani Pinillos przypomniał nam, że również gra w tym spotkaniu, ale jego uderzenie z dystansu było niecelne.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego gości. Obrońcy poradzili sobie z zagrożeniem.

• Ali przesadził z agresją przy faulu na Biernacie.

• Niecelne uderzenie Rumina po ładnej kontrze gospodarzy przeprowadzonej lewym skrzydłem.

• Apolinarski w miejsce Ferugi.

• Składna akcja Miedzi, kilkanaście podań, które zakończyły się mocnym, aczkolwiek niecelnym strzałem.

• Ostry faul na zawodniku GKS-u, ale arbiter nie wyjmuje kartki.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Tupaj leży na boisku, ale po chwili może kontynuować grę.

• Zablokowany strzał Drzazgi z ok. 23 metrów.

• Miedź prowadziła swój atak, ale Tront faulował rywala w ataku i od rzutu wolnego na własnej połowie rozpocznie GKS.

• Akcja gospodarzy zakończona niecelnym strzałem z około 30 metrów.

• GKS stara się przeprowadzić atak pozycyjny, ale dzieje się to za daleko od bramki Pawła Lenarcika.

• Matuszek wyraźnie spóźniony przy wślizgu.

• Gospodarze nieco odpuścili, poczuli respekt do zespołu Miedzi.

• Joan Roman otrzymał płaskie podanie w pole karne i bez namysłu uderzył na bramkę. Decyzja opłaciła się, bo Drazik był kompletnie zaskoczony i skapitulował. 1:1!

• GOOOOOOL! JOAN ROMAN!

• Akcja Drzazgi i Zapolnika i skończyło się tylko na strachu, bo czujnie wybił piłkę na róg Szcześniak.

• Za lekkie uderzenie na bramkę z rzutu wolnego i Drazik pewnie chwycił piłkę.

• Feruga z żółtą kartką.

• Fragment ostrzejszej gry. Mieliśmy kilka fauli i niedokładnych zagrań po obu stronach.

• Miedź z dużym problemem w utrzymaniu się przy piłce. Goście nie potrafią przedrzeć się przez skutecznie postawioną obronę rywali.

• Strzał Romana zza pola karnego nie zmusił Drazika do interwencji.

• Akcja jastrzębian na połowie rywali, piłka po dośrodkowaniu została wybita przez obrońców, ale wróciła w okolice ich szesnastki, gdzie znalazł się Daniel Rumin. Ten ładnym strzałem dał swojej drużynie prowadzenie.

• GOOOOOOL! DANIEL RUMIN!

• Jadach uderzył z dystansu, ale piłka odbiła się od obrońcy i mamy rzut rożny dla gospodarzy.

• Zaczynamy spotkanie!

• Środowy mecz będzie wyjątkowy dla trenera Miedzi, który przez ponad 4 lata pracował w GKS-ie.

• Miedź Legnica zajmuje miejsce w samym środku ligowej stawki. Piłkarze Jarosława Skrobacza mają jednak dwa mecze zaległe i jeśli je wygrają, mogą dołączyć jeszcze do walki o baraże. Obecnie strata do 6. pozycji wynosi 9 "oczek".

• W tym sezonie z Fortuna 1 Ligę pożegna się tylko jeden zespół. I piłkarze z Jastrzębia póki co mogą odetchnąć z ulgą, bo stawkę zamyka GKS Bełchatów. Podopieczni trenera Łukasza Włodarka, który prowadzi zespół od 6 kwietnia, mają nad nim 4 punkty przewagi i jeden mecz rozegrany mniej.

• W środę w zaległym spotkaniu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie zagra na własnym stadionie z Miedzią. Gospodarze walczą o utrzymanie, a legniczanie jeszcze mają teoretyczne szanse na baraże.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Jastrzębie - Miedź Legnica!