• Flaszka chciał ruszyć na bramkę Warty, ale sędzia powstrzymał jego zapędy. Spalony

• Dawid Flaszka wchodzi za Pawła Czajkowskiego.

• Łukasz Spławski ukarany kartką

• Sędzia dolicza 4 minuty

• Napołow wrzuca w pole karne, Magiera przepuszcza piłkę do której dopada Spławski i pokonuje bramkarza.

• GOOOOOL! Warta znów na prowadzeniu!

• Napołow przewraca się na skrzydle, ale gwizdek milczy

• Warta wychodzi z kontrą!

• Po rzucie wolnym gospodarze wykonywać będą rzut rożny

• Adrian Laskowski ogląda żółtą kartkę.

• Łukasz Spławski wchodzi w miejsce Gracjana Jarocha.

• Mateusz Marzec opuszcza plac gry. Jego miejsce Maciej Mas

• Wrzutka Warty w pole karne, ale nikt nie zamyka tego dośrodkowania.

• Grolik trafia do siatki, ale radość gospodarzy nie trwa długo. Sędzia pokazuje, że był spalony

• Serhij Napołow w miejsce Mariusza Rybickiego.

• Niżnik wyszedł z bramki i nie trafił w piłkę. Na jego szczęście obrońcy wybili piłkę z linii bramkowej

• Grolik się rehabilituje i blokuje strzał rywali!

• Okazja z drugiej strony boiska. Grolik faulował 25 metrów przed swoją bramką.

• Magiera nie popisał się podaniem. Aut dla gości.

• Kocyła faulowany przez Kielibę. Będzie dośrodkowanie.

• Zamieszanie w polu karnym bełchatowian, Adrian Laskowski uderza głową na bramkę, ale sam środek. Niźnik spokojnie łapie futbolówkę w ręce

• Biel dostał piłkę na 16. metrze i nie zastanawiając się uderzył na bramkę. Piłka od poprzeczki wpadła do siatki.

• GOOOOOL! Gospodarze wyrównują!

• Robert Janicki schodzi. W jego miejsce Adrian Laskowski

• Tym razem to Michał Jakóbowski faulował i obejrzał kartkę

• Jakóbowski znów faulowany, tym razem przez Grzelaka.

• Kiełb wpadł w pole karne GKS'u, poszedł do linii końcowej boiska i podał w jego głąb. Próba jednak zbyt czytelna. Bramkarz gospodarzy łapie piłkę w ręce.

• Akcję kończy Jaroch z woleja. Niźnik broni ten strzał

• Zamieszanie w polu karnym GKS'u!

• Jaroch prawie urwał się rywalom, ale niezbyt dobrze opanował piłkę, co pozwoliło rywalom wrócić i zneutralizować atak Warty.

• Viktor Putin wchodzi w miejsce Emile Thiakane

• Piłka na Trałkę, który jest niepilnowany, ale ten przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Rzut rożny dla Warty

• Grzelak fauluje Jakóbowskiego w środkowej strefie boiska.

• Kieliba podaje do bramkarza. Nie spieszy się gościom.

• Trałka ucierpiał w starciu z Wołkowiczem. Sędzia przerywa grę.

• Jaroch wbiegł w pole karne, poczekał do ostatniej chwili i gdy wydawało się, że nic nie będzie z tej akcji postanowił przelobować bramkarza. Próba zaskoczyła Niźnika, który wyciąga piłkę z siatki.

• GOOOOOL! Jaroch otwiera wynik spotkania!

• Jakóbowski próbował zamknąć dośrodkowanie z ostrego kąta. Był jednak bez szans i piłka wyszła poza boisko.

• Biel nie podnosi się z murawy i sędzia zmuszony jest przerwać grę.

• Wrzutka gości w pole karne. Obrońcy GKS'u spokojnie zażegnali niebezpieczeństwo

• Marzec źle opanował piłkę. Defensorzy Warty z problemami, ale wybijają piłkę na aut.

• Gospodarze wychodzą z kontrą

• Niźnik ryzykownie próbował cofnąć się z piłką we własne pole karne naciskany przez Rybickiego. Na szczęście gospodarzy futbolówka skończyła w rękach bramkarza.

• Paweł Czajkowski ostro rozpoczął drugie 45 minut i został ukarany kartką.

• Bełchatowianie rozpoczęli drugą połowę meczu!

• Biel próbował dograć w pole karne, ale przesadził. Od bramki Lis

• Magiera tuż nad murem i Lis musiał wyciągnąć się jak struna!

• Mateusz Kupczak ukarany kartką.

• Zagranie ręką przed polem karnym Warty. Będzie szansa bezpośrednio z rzutu wolnego

• Marzec do Wołkowicza, ten zamiast uderzać szuka kolegi w polu karnym i podaje do rywala

• Kieł traci piłkę i GKS wychodzi z kontrą!

• Wołkowicz wrzuca w pole karne, Kocyła główkuje, ale piłka ląduje w rękach Lisa

• Kiełb z pierwszej piłki do Rybickiego. Próba nieco za głęboka i od bramki rozpocznie golkiper bełchatowian

• Gospodarze uspokajają grę. Grolik klatką do Niźnika.

• Thiakane znów uderza sprzed pola karnego na długi słupek. Ta próba gorsza od poprzedniej.

• Trałka z dystansu ponad bramką

• Zamieszanie przy linii bocznej. Kiełb dogrywa do partnerów, a w konsekwencji Warta wznowi od autu na wysokości pola karnego Bełchatowa.

• Świetne uderzenie Grolika ląduje na poprzeczce. Adrian Lis może mówić o dużym szczęściu, że piłka nie poszybowała nieco niżej.

• Grolik technicznie z 30 metrów!

• Jakóbowski na wślizgu ratuje Wartę przed stratą bramki!

• Małachowski przed szansą z najbliższej odległości!

• Szybka kontra bełchatowian i rzut rożny

• Thiakane technicznie na długi słupek. Lis na posterunku łapie piłkę.

• Janicki uderza sprzed pola karnego z woleja. Pomysł niezły, wykonanie nieco gorsze. Od bramki Niźnik

• Trałka w roli skrzydłowego. Jego dośrodkowanie zostaje jednak wybite przez obrońców z Bełchatowa.

• Trałka czysto przerywa kontratak gospodarzy

• Kartką za wcześniejszy faul ukarany Robert Janicki

• Małachowski uderzył sprzed pola karnego. Piłka poszybowała obok bramki.

• Gospodarze wychodzą z kontrą!

• Thiakane podaje prostopadle do Biela, ale sędzia odgwizduje spalonego.

• Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę zmuszając rywali do biegania.

• Marzec znalazł się przed polem karnym Warty i od razu zdecydował się uderzyć. Jego próba poszybowała nad bramką.

• Sędzia odgwizduje faul na zawodniku Bełchatowa. Jest chwila na uspokojenie gry

• Jaroch nie był w stanie skierować piłki do siatki

• Jakóbowski wrzuca na Jarocha, okazja dla gości!

• Po odzyskaniu piłki gospodarze próbują uspokoić grę, ale goście wychodzą wysoko pressingiem.

• Cały czas atakują goście. Po strzale z bardzo ostrego kąta Warta znów wykona rzut rożny.

• Jaroch mógł pokonać bramkarza, ale nie dokręcił wystarczająco piłki do bramki.

• Krótkie rozegranie kornera. Goście nie ćwiczyli chyba tego wariantu na treningu. Bełchatowianie wybijają.

• Rzut rożny dla Warty.

• Jakóbowski centruje, ale niecelnie.

• Goście pędzą prawym skrzydłem.

• Sędzie Damian Sylwestrzak rozpoczyna dzisiejszy mecz!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę!

• Gdy oba zespoły spotkały się po raz pierwszy w tym sezonie, Warta okazała się lepsza od bełchatowian. Wtedy mecz zakończył się wynikiem 1:0.

• Goście dzisiejszego spotkania to najlepsza ekipa w lidze pod względem puntów przywiezionych z wyjazdów. Na ich konto wpadło 18 punktów w 10 meczach.

• Witamy! Już za kilka minut GKS Bełchatów podejmie Wartę Poznań.