• Łukasz Moneta wchodzi w miejsce Sebastiana Stebleckiego.

• Szymon Lewicki w miejsce Jakuba Piątka.

• Marcin Grolik upomniany przez sędziego.

• Schodzi Bartosz Biel. W jego miejsce Bartłomiej Bartosiak.

• GOOOOOOL! Mańka trafia do siatki!

• Sołowiej zatrzymuje szarżę Marca. Mogło być groźnie.

• Biel przed szansą na zmianę rezultatu!

• Piątek zagrywa piłkę ręka w środku pola.

• Grzeszczyk uderza z rzutu wolnego i Lenarcik z wielkimi problemami wybija piłkę na aut bramkowy.

• Paweł Czajkowski ukarany kartką.

• Viktor Putin wchodzi w miejsce Emile Thiakane

• Grzeszczyk dośrodkowuje w pole karne rywali, Biernat główkuje, ale jego strzał mija bramkę Brunatnych.

• Steblecki dogrywa w pole karne rywali, ale żaden z partnerów nie zamyka akcji.

• Wrzutka w pole karne, główkuje Sołowiej, piłka trafia pod nogi Stebleckiego, ale strzał piłkarza gości niecelny.

• Łukasz Grzeszczyk faulowany na wysokości pola karnego gospodarzy. Będzie okazja dla gości!

• Czas na drugą część spotkania!

• Arbiter zaprosił piłkarzy do szatni! Do przerwy GKS Bełchatów przegrywa z GKS'em Tychy 1:2.

• Sędzia doliczył minutę do podstawowego czasu gry.

• Kolejna centra w pole karne przyjezdnych. Tym razem defensorzy tyszan oddalają zagrożenie.

• Gospodarze szybko próbują odpowiedzieć. Wrzutka w pole karne tyszna, jednak Jałocha spokojnie łapie piłkę.

• Grzeszczyk po raz kolejny dośrodkował piłkę w pole karne gospodarzy, a Grolik pechowo wpakował ją do własnej bramki.

• GOOOOOOOOOL! Goście znów na prowadzeniu!

• Steblecki faulowany na wysokości pola karnego Brunatnych. Będzie okazja dla gości!

• Żaden z piłkarzy gości nie zamyka akcji. Od bramki wznowią goście.

• Szymorek wrzuca w polek karne gości!

• Łukasz Grzeszczyk również upomniany przez sędziego.

• Michał Kołodziejski ukarany żółtą kartką.

• Thiakane próbował dograć do partnerów pod polem karnym przeciwnika, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Jeden z piłkarzy Brunatnych znów pada w polu karnym tyszan, ale tym razem gwizdek arbitra milczy.

• Jałocha wyczuł intencję strzelca, ale nie miał szans obronić rzutu karnego. Piłka uderzona tuż przy prawym słupku wpada do bramki.

• GOOOOOL! Gospodarze wyrównują!

• Sędzia wskazuje na "wapno"! Rzut karny dla gospodarzy!

• Gospodarze mieli okazję, aby wyjść z groźnym atakiem, ale próbę tę faulem powstrzymuje Steblecki.

• Żaden z piłkarzy Brunatnych nie zamknął akcji. Futbolówka minęła wszystkich i opuściła boisko.

• Bełchatowianie znów przed szansą, tym razem z rzutu rożnego.

• Flaszka pada na murawę. Sędzia odgwizduje rzut wolny dla gospodarzy.

• Wrzutka Grzelaka na długi słupek, ale skutecznie piłkę piąstkuje Jałocha.

• Mikołaj Grzelak może dośrodkować w pole karne tyszan! Będzie okazja.

• Atak bełchatowian powstrzymany. Od bramki rozpocznie golkiper gości.

• Gospodarze atakują lewą stroną boiska!

• Tym razem gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo.

• Kolejna okazja przed Tyszanami! Za chwilę będą dośrodkowywać w pole karne rywali z rzutu wolnego.

• Marcin Biernat zamknął dośrodkowanie Łukasza Grzeszczyka i skierował piłkę do siatki.

• GOOOOL! Goście obejmują prowadzenie!

• Nic z tego! Biernat powstrzymuje akcję Brunatnych.

• Gospodarze wychodzą z groźną kontrą!

• Sędzia przerywa grę. Po tym jak Piątek odebrał futbolówkę w środku pola, został sfaulowany przez przeciwnika.

• Tyszanie budowali niezłą akcję, ale Brunatni odebrali piłkę po niedokładnym podaniu rywali.

• Grzelak przerzuca piłkę wzdłuż boiska do Marca, jednak piłkarz gospodarzy nie opanował futbolówki w boisku.

• Dawid Kocyła chciał sprawdzić czujność bramkarza gości strzałem z dystansu, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Sędzia Artur Aluszyk gwiżdże dziś po raz pierwszy! Zaczynamy!

• Ekipa z Bełchatowa natomiast rozgromiła Puszczę Niepołomice aż 4:1. Brunatni w końcu mogą pochwalić się dodatnim bilansem bramkowym oraz 12. miejscem w lidze.

• Tyszanie zgarnęli przed tygodniem komplet punktów po skromnym zwycięstwie 1:0 ze Stomilem Olsztyn. Pozwoliło im to wskoczyć na 8. pozycję w ligowej tabeli.

• Obie ekipy wygrały swoje ostatnie mecze i z pewnością będą chciały podtrzymać tę passę.

• Witamy! Już za kilka minut GKS Bełchatów podejmie GKS Tychy w ramach 17. kolejki Fortuny 1. ligi.