0 1 połowa

Real Madryt

1

1 1 połowa

• Koniec! Real z dużymi problemami, ale wygrywa wyjazdowy mecz z Galatasaray! Tym samym utrzymuje się w walce o awans z grupy A!

• Pod koniec meczu sypią się żółte kartki. Jeszcze jedną ogląda Mariano.

• Jeszcze jedna żółta kartką, tym razem dla gracza gospodarzy - Marcao.

• Thibaut Courtois złapał kilka dodatkowych sekund, ale tym samym zapracował sobie na żółtą kartkę.

• Toni Kroos ogląda żółty kartonik.

• Sędzia dorzuca do tego meczu jeszcze 4 minuty.

• Fernando Muslera nie ma problemu ze strzałami rywala. Znowu bardzo spokojnie broni, tym razem uderzenie Casemiro.

• Vinicius Junior uderza prosto w ręce Fernando Muslery.

• Ależ było blisko gola wyrównującego! Sofiane Feghouli uderza głową z 5 metra i piła leci kilka centymetrów nad bramką!

• No i mamy też ostatnią zmianę w tym meczu. Luka Jović melduje się w miejsce Rodrygo.

• Natomiast Federico Valverde schodzi z boiska na rzecz Jamesa Rodrigueza.

• Mamy także pierwsze zmiany w ekipie z Madrytu. Eden Hazard zostaje zmieniony przez Viniciusa Juniora.

• Ostatnia zmiana w szeregach Galatasaray. Emre Mor wchodzi, a schodzi Jean Seri.

• To w tej sytuacji Eden Hazard trafił w poprzeczkę! Jak to jest możliwe? O tym wie tylko sam Belg.

• Rodrygo próbował wykorzystać fakt, że Fernando Muslera wysunął się na kilka metrów od bramki. Młodemu Brazylijczykowi nie udało się jednak przelobować doświadczonego bramkarza.

• Steven N'Zonzi ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w ekipie z Turcji. Younes Belhanda opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się Omer Bayram.

• Niewiarygodne! Eden Hazard minął bramkarza rywali i mając przed sobą pustę bramkę trafił w poprzeczkę! Takie sytuację muszą być wykorzystane!

• Dani Carvajal huknął z dystansu i piłka znowu trafia w urugwajskiego golkipera gospodarzy.

• Eden Hazard wpadł w pole karne, tylko że trafił prosto w Fernando Muslerę. Doświadczony Belg zmarnował 100% okazję.

• Sergio Ramos w świetnym stylu blokuje dośrodkowanie Mariano. Gospodarze mają rzut rożny.

• Zablokowany strzał Florina Andone. Piłkarze Galatasaray domagali się jeszcze odgwizdani rzutu karnego po zagraniu ręką, jednak bezskutecznie.

• Karim Benzema uderzył na bramkę gospodarzy, ale Fernando Muslera popisuje się świetną interwencją!

• Jean Seri już na początku drugiej połowy ogląda żółtą kartkę.

• Czas na drugie 45 minut!

• Na drugą połowę nie wyjdzie już Ryan Donk. Zmienia go Sofiane Feghouli.

• Koniec pierwszej części meczu, po której Real Madryt prowadzi z Galatasaray Stambuł 1:0!

• Sędzia dorzuca do pierwszej połowy jeszcze 60 sekund.

• Karim Benzema miał przed sobą tylko bramkarza rywali, ale uderzył niecelnie z 16 metra!

• Casemiro uderzył bardzo mocno w stronę bramki, tylko że piłka trafiła w Steven'a N'Zonzi'ego. Gracz gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej.

• Thibaut Courtois po raz kolejny znakomicie broni strzał rywala! Tym razem próbował Younes Belhanda!

• Marcelo wybija piłkę z 5 metra od swojej bramki! Brazylijczyk skutecznie zażegnuje niebezpieczeństwo!

• Federico Valverde huknął sprzed pola karnego i piłka szybuje ponad bramką.

• Toni Kroos dośrodkował z rzutu wolnego, a tam Sergio Ramos ofiarnie walczył o piłkę. Kapitan Realu przegrał jednak pojedynek główkowy i gospodarze przejmują posiadanie.

• Fernando Muslera bez problemu wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Rodrygo kończy niecelnym strzał akcję swojej drużyny.

• Bardzo dokładne dośrodkowanie Nagatomo, który posyła piłkę prosto na głowę Andone. Rumun nie trafia jednak w światło bramki i z 5 metra zacznie Real.

• Eden Hazard świetnie znalazł Toniego Kroosa, który znakomicie przymierzył z 16 metra prosto pod poprzeczkę! Fernando Muslera był bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Toni Kroos otwiera wynik meczu!

• Ryan Babel mógł stanąć przed znakomitą okazją, ale nie opanował zagranej na 13 metr od bramki Realu piłki.

• Znowu golkiper Realu popisuje się świetnym refleksem! Florin Andone uderzał z 5 metra, a były gracz Chelsea intuicyjnie odbija piłkę!

• Thibaut Courtois ratuje swój zespół! Belg świetnie broni w sytuacji sam na sam!

• Eden Hazard wpadł w pole karne, próbował dograć do Karima Benzemy, jednak świetnie ustawiony defensor gospodarzy wybija piłkę.

• Ryan Babel popędził w stronę bramki, ale był na spalonym. To pierwszy ofensywny wypad gospodarzy w tym meczu.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek, który dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie! Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Królewscy mimo wszystkich zawirowań są zdecydowanymi faworytami tego pojedynku. Na 8 spotkań rozegranych między tymi drużynami Galatasaray wygrało tylko 2 razy. Czy dzisiaj uda im się ta sztuka po raz trzeci?

• Real Madryt bardzo niespodziewanie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Grupy A. Posada Zinedine Zidane'a wisi na włosku i krążą plotki, że porażka w dzisiejszym meczu może przelać czarę goryczy. Na prację czeka już Jose Mourinho, który od dłuższego czasu pozostaje bezrobotny.

• Dobry wieczór Państwu! Pogrążony od dłuższego czasu w kryzysie Real Madryt przyjechał do Stambułu, aby zmierzyć się z Galatasaray w 3 kolejce Ligi Mistrzów! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!