Gala KSW 59 - stream live. Nie będzie walki Pudzianowski vs. "Bombardier"! Gdzie oglądać galę?

Michał Sierek
Michał Sierek
"Pudzian" wraca do KSW po dłuższej przerwie. Ostatni raz walczył w 2019 roku. Nie zmierzy się z Serigne Ousmane Dią, który trafił do szpitala. Gala KSW 59 już dziś - sprawdź, gdzie oglądać i od której godziny Archiwum Polska Press
Walka o pas kategorii koguciej oraz starcie wieczoru: Mariusz Pudzianowski vs. Serigne Ousmane Dia - miały być najważniejszymi pojedynkami gali KSW 59, która odbędzie się w sobotę, 20 marca. Pudzian wraca do klatki KSW po długiej przerwie (ostatni pojedynek stoczył z Erko Junem w 2019 roku). Jego rywalem miał być zapaśnik, który w swoim kraju ma status legendy. AKTUALIZACJA: około godziny 18.30 federacja KSW podała, że rywal Mariusza Pudzianowskiego, Ousmane „Bombardier” Dia na KSW 59 doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. - Walka Mariusza Pudzianowskiego się odbędzie. Organizacja KSW jest w trakcie finalizowania nowego przeciwnika - czytamy w oświadczeniu. Poniżej najważniejsze informacje na temat gali (karta walk, gdzie oglądać stream, karta walk).

AKTUALIZACJA, godz. 19.30:
- Mistrz Polski w judo i sambo, Nikola Milanović nowym rywalem Mariusza Pudzianowskiego - informuje federacja KSW

KSW 59: O tym przeczytasz poniżej

 • gdzie oglądać stream,
 • o której godzinie początek gali,
 • jaka jest karta walk
 • zapowiedź najważniejszych pojedynków

KSW 59: "Pudzian" vs. "Bombardier" - walka anulowana

W walce wieczoru miało dojść do starcia gigantów. Mariusz Pudzianowski miał zmierzyć się z senegalskim królem zapasów Serigne Ousmane Dią. Jak zapowiadała federacja KSW, walka miała się odbyć w wadze superciężkiej.

"Pudzian" stoczył w MMA 21 walk (13 zwycięstw – 7 porażek – 1 no contest). Po raz ostatni walczył w roku 2019 (wygrał z Erko Junem).

Serigne Ousmane Dia stoczył w MMA dwie walki, ale jest bardzo doświadczonym zapaśnikiem i to właśnie te umiejętności wykorzystał, by pokonać swoich rywali.

Popularny „Bombardier" to jedna z trzech największych legend narodowego sportu swojego kraju, jakim są właśnie senegalskie zapasy. Ousmane Dia dwukrotnie – w 2002 oraz 2014 – został mistrzem świata w tym sporcie i sięgnął po tytuł „The King of the Arena". Dzięki swoim sukcesom Dia stał się równie wielką gwiazdą w Senegalu, jak Mariusz Pudzianowski w Polsce.

AKTUALIZACJA: Około godziny 18.30 federacja KSW podała, że rywal Mariusza Pudzianowskiego, Ousmane „Bombardier” Dia na KSW 59 doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. - Walka Mariusza Pudzianowskiego się odbędzie. Organizacja KSW jest w trakcie finalizowania nowego przeciwnika - informują władze KSW.

Aktualizacja - jest nowy rywal "Pudziana"
- Mistrz Polski w judo i sambo, Nikola Milanović nowym rywalem Mariusza Pudzianowskiego - informuje federacja KSW

Račić vs Przybysz - walka o mistrzostwo kategorii koguciej na KSW 59

Antun Račić (mistrz) i Sebastian Przybysz stoczą walkę, której stawką będzie pas kategorii koguciej. Obaj zawodnicy mieli już okazję walczyć w KSW w 2018 roku. Wówczas przez jednogłośną decyzję sędziów wygrał Račić.
Chorwat jest posiadaczem mistrzowskiego pasa od 2019 roku. Wygrał siedem ostatnich walk, z czego dwie stoczył na dystansie pięciu rund.

KSW 59 stream live

Gala KSW 59 będzie transmitowana w systemie PPV. Koszt to 40 zł. Jeśli chcesz oglądać stream, to dostęp można wykupić na oficjalnej stronie https://kswtv.com/ albo za pośrednictwem IPLA.TV.

Galę będzie też można wykupić u operatorów (m.in. Vectra, Orange, Netia). Pełna lista operatorów oraz najważniejsze informacje na temat PPV z gali KSW 59 tutaj.

Początek gali o godzinie 20.00

Karta walk gali KSW 59

 • Mariusz Pudzianowski vs Nikola Milanović (zmiana przeciwnika)
 • Antun Račić vs Sebastian Przybysz (walka o pas w wadze koguciej)
 • Damian Janikowski vs Jason Radcliffe
 • Michał Włodarek vs Darko Stosić
 • Krystian Kaszubowski vs Michał Pietrzak
 • Łukasz Rajewski vs Konrad Dyrschka
 • Adrian Bartosiński vs Lionel Padilla
 • Sebastian Rajewski vs Savo Lazić

POLECAMY

Kup sobie auto od wojska. Co wyprzedaje AMW? [zdjęcia, ceny]

Wideo

Dodaj ogłoszenie