1 1 połowa

Bayern Monachium

3

3 1 połowa

• Koniec meczu! Bayern po przerwie grał dużo spokojniej i już nie zobaczyliśmy żadnej bramki! Tym samym Bawarczycy wskakują na pozycję lidera przynajmniej do końca meczu RB Lipsk!

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Ivan Perisić zmieniony przez Corentina Tolisso.

• Kolejna żółtą kartką, a tym razem ukarany nią został Danny Latza.

• Jean-Paul Boëtius bardzo brzydko fauluje Kimmicha i ogląda żółtą kartkę.

• Niecelne uderzenie Roberta Lewandowskiego! Zabrakło bardzo niewiele!

• Fatalne uderzenie Brosińskiego z rzutu wolnego. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Adam Szalai świetnie minął rywali, uderzył i piłka minimalnie minęła bramkę Neuera!

• Świetne podanie Roberta Lewandowskiego do Ivana Perisicia! Chorwat zbyt długo zbierał się do strzału i trafił w obrońcę!

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Adam Szalai melduje się na murawie, a schodzi z niej Jean-Philippe Mateta.

• Karim Onisiwo wchodzi, a schodzi Leandro Barreiro.

• Philippe Coutinho źle opanował piłkę i stracił ją będąc w polu karnym rywala.

• Leon Goretzka przed opuszczeniem murawy obejrzał żółtą kartkę.

• Schodzi także Thomas Mueller, a w jego miejsce pojawia się Serge Gnabry.

• Leon Goretzka zostaje zmieniony przez Philippe Coutinho.

• Bayern bardzo spokojnie kontroluje przebieg meczu. FSV Mainz nie istnieje w ofensywie.

• Jerry St. Juste ukarany żółtą kartką. To pierwsza indywidualna kara w tym meczu.

• Zaskakująca akcja gospodarzy! Daniel Brosiński dograł w pole karne Bayernu, ale tam zabrakło determinacji!

• Strzał Ivana Perisicia został zablokowany! Po przerwie to nadal Bayern atakuje bramkę przeciwnika!

• Leon Goretzka wpadł w pole karne, tylko że przestrzelił strzelając głową!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Bayern wygrywa pewnie, ale bramka do szatni może uskrzydlić gospodarzy! Niewątpliwie czeka nas dużo emocji po przerwie!

• Leon Goretkza walczył o górną piłkę z zawodnikiem Mainz. Ten pojedynek wygrał, ale zrobił to tak niefortunnie, że zmylił Manuela Neuera i Mainz ma bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Leon Goretkza pakuje piłkę do własnej bramki!

• Robin Zentner spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Zbyt mocne podanie Roberta Lewandowskiego do Thomasa Muellera i FSV Mainz przejmuje posiadanie.

• Pierre Kunde opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Danny Latza! Zawodnik FSV Mainz dostał wędkę od trenera!

• Ależ trafienie Hiszpana! Spokojnie minął rywali, wpadł w pole karne i uderzył, a piłka przeleciała obok bezradnego Robina Zentnera! Defensorzy Mainz długo nie będą mogli dojść do siebie po tej akcji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Thiago Alcanatara! Defensorzy FSV Mainz nie mogli nic zrobić!

• Perfekcyjne dośrodkowanie Thiago do Roberta Lewandowskiego! Zabrakło niewiele, a snajper Bawarczyków doszedłby do podania i po raz drugi wpisał się na listę strzelców!

• Leandro Barreiro otrzymał mocne podanie i oddał świetny strzał! Piłka trafiła w słupek i przejęli ją gracze Bayernu.

• Alphonso Davies świetnie podłączył się do akcji ofensywnej, tylko że dograł bardzo niedokładnie.

• Najpierw Robert Lewandowski świetnie pokazał się w polu karnym, ale zmarnował sytuację sam na sam. Piłkę przejął Perisić, który dograł na pustą bramkę i Mueller spokojnie podwyższył prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Thomas Mueller podwyższa prowadzenie gości!

• Znakomita indywidualna akcja Thiago, który z dużą łatwością minął rywali. Jego zagranie było jednak niedokładne i Mainz przejmuje posiadnie.

• Benjamin Pavard dograł idealnie na głowę niekrytego Roberta Lewandowskiego i Polak takich sytuacji nie marnuje! Pewny strzał i gol!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski rozpoczyna strzelanie!

• Teraz zakotłowało się pod bramką Manuela Neuera. Głową uderzał Jerry St. Juste i piłka przeleciała tuż obok bramki!

• Pierwszy bardzo groźny strzał na bramkę gospodarzy. Jego autorem był Leon Goretzka, który pomylił się bardzo niewiele!

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę! Swoich kolegów wyprowadzają kapitanowie - Moussa Niakhaté i Manuel Neuer!

• Bayern źle zaczął ten rozgrywki 2019/2020. W ciągu 19 spotkań zdążyli zanotować tyle porażek co przez cały poprzedni sezon - 4. Teraz sytuacja się zmieniła i ostatnio grają jak z nut miażdżąc kolejnych rywali. Czy dzisiaj przedłuża swoją znakomitą serię?

• W pierwszym składzie Bayernu zobaczymy oczywiście Roberta Lewandowskiego. Kapitan naszej reprezentacji jest najważniejszą postacią swojej drużyny. Aktualnie ma na swoim koncie 21 bramek i walczy o koronę króla strzelców z Timo Wernerem.

• Bayern walczy o pozycję lidera. Mają na to dużą szansę. Jeżeli wygrają swoje spotkanie, a w Lipsku będzie remis lub zwycięstwo Borussii Monchengladbach to Bawarczycy rozgoszczą się na pierwszym miejscu w tabeli.

• Dzień dobry Państwu! Ekstraklasa wraca dopiero za tydzień, ale emocji czeka nas jeszcze dużo! Już za 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy FSV Mainz, a Bayernem Monachium i na relację LIVE z tego spotkania zaprasza serdecznie Bartłomiej Modzelewski!