• Dani Carvajal ogląda kartkę za faul na Fatim

• Sędzia doliczył pięć minut do drugiej części meczu

• Próba Hiszpana zablokowana

• Carvajal przed setką!

• Zmarnowana okazja przez Królewskich, za długo zastanawiał się Benzema co zrobić z piłką.

• Szybkie przejście na drugą część boiska! Vidal podaje do Suareza, a ten próbuje strzelić z bardzo ostrego kąta. Od bramki zacznie golkiper gości

• Arbiter konsultuje sytuacje z sędziami VAR. Jest potwierdzenie - nie ma bramki!

• Bale trafia do siatki, ale sędzia przerywa grę - spalony!

• Anemiczny strzał de Jonga. Courtois spokojnie łapie piłkę.

• Dwójkowa akcja de Jonga i Suareza. Holender wychodzi na świetną pozycję!

• Griezmann ruszył do piłki, ale przegrał pojedynek biegowy z obrońcą Królewskich

• Niemożliwe! Messi nie trafił czysto w piłkę! Nie ma bramki!

• Griezmann położył Carvajala, piłka do Messiego!

• Centra za wysoka dla Suareza. Piłka w rękach Courtois

• Roberto urwał się na skrzydle, będzie wrzutka!

• Clement Lenglet ukarany kartką za faul na Isco

• Valverde zamykał akcję potężnym wolejem! Ter Stegen jednak broni!

• Mendy znów w roli skrzydłowego. Ograł Semedo i wrzucił w pole karne - próba wybita

• Walijczyk wrzucił piłkę, ale podanie minęło wszystkich kolegów z drużyny

• Szybkie przejście pod pole karne Blaugrany. Bale pędzi skrzydłem

• Nic z tego! Strzał Alby mija bramkę Courtois

• Messi uruchomił świetnym podaniem Albę na lewej stronie! będzie okazja na otwarcie wyniku!

• Luis Suarez ukarany kartką za odepchnięcie rywala

• Podanie do Suareza, ale Urugwajczyk nie zagroził bramce Realu

• Roberto urywa się na skrzydle!

• Gwizdy na Camp Nou, goście zdominowali grę.

• Kilka szybkich podań wystarczyło Królewskim, aby znaleźć się pod polem karnym rywala. Bale przegrał jednak pojedynek z Lenglet.

• Real odbiera piłkę i wychodzi z kontrą!

• Semedo wchodził w pole karne Realu, ale Mendy w ostatniej chwili wybił futbolówkę. Rzut rożny dla Blaugrany

• Griezmann przewraca się walcząc o piłkę, ale sędzia nie za zamiaru używać gwizdka, gramy dalej.

• Alba ograł Carvajala, próbował podać w pole karne, ale próba zablokowana

• Dobitka zatrzymana na linii bramkowej przez Ramosa! Wciąż 0:0

• Roberto dostaje dośrodkowanie w pole karne, Courtios broni, będzie dobitka!

• Piłka w rękach ter Stegena. Swój atak rozpoczynają gospodarze

• Mendy po raz kolejny zapędził się pod pole karne Barcy i wywalczył rzut rożny

• Semedo świetnie wypuszczony przez kolegę, w ostatniej chwili strzał powstrzymuje Varane, ale jednak sędzia odgwizduje spalonego

• Roberto faulowany przez Casemiro na połowie rywala.

• W ostatnich minutach zdecydowanie lepiej wyglądają goście

• Ter Stegen dwukrotnie zmuszony do interwencji! Najpierw Niemiec oddalił zagrożenie przy podaniu wgłąb pola karnego, a później musiał obronić strzał Casemiro.

• Próba dogrania w pole karne Benzemy wybita przez defensywę.

• Kolejna kontra Realu!

• Kroos nie zorientował się, że Ramos będzie do niego podawał. Gospodarze zaczną od autu

• Ivan Rakitić ogląda kartkę za faul na Isco

• Sędzia musiał interweniować i uspokajać Varane'a oraz Albę, którzy mają sobie coś do wytłumaczenia.

• Real zakotwiczył pod polem karnym Barcelony. W końcu sędzia uznaje, że Varane faulował Albę z polu karnym. Wznowią gospodarze.

• Niepilnowany Casemiro zamyka akcję półwolejem - strzał zablokowany i goście zaczną od autu

• Kolejny korner dla Królewskich

• Carvajal główkuje, piłka zmierza do bramki, jednak Pique na posterunku wybija futbolówkę z linii bramkowej

• Casemiro zdecydował się na strzał z dystansu - rzut rożny dla gości po rykoszecie

• Kolejna próba centry w pole karne i znów obrońcy gospodarzy wybijają piłkę

• Niedokładne podanie defensorów Barcy, Mendy będzie dośrodkowywał w pole karne

• Benzema stracił piłkę na rzecz Pique - sędzia pokazuje Francuzowi, aby ten podnosił się z boiska, bo nie ma mowy o faulu.

• Semedo niedokładnie podał do Messiego i goście wychodzą z atakiem

• Nic z tego. Sędzia po konsultacji każe zawodnikom grać dalej.

• Alba próbuje dośrodkować w pole karne Realu, a interweniujący Carvajal blokuje podanie. Gospodarze protestują, że obrońca zagrał ręką.

• Francuz potężnie uderzył na bramkę, ale Ter Stegen dobrze ustawiony łapie piłkę.

• Królewscy rozgrywają futbolówkę przed polem karnym Barcy. Isco podaje do Benzemy, będzie próba strzału!

• Podanie w pole karne, Griezmann już zbierał się do strzału, ale Valverde zdążył wrócić i odebrać piłkę

• Gospodarze wychodzą z kontrą!

• Hiszpan uprzedzony.

• Gareth Bale zagrywa w pole karne, jest tam Isco!

• Casemiro do spółki z Valverde faulowali De Jonga. Gospodarze wznowią w środkowej strefie boiska.

• Mendy urwał się na skrzydle, minął jednego z rywali i podał piłkę do obrońcy Barcelony

• Urugwajczyk mija się z piłką. Królewscy mogą odetchnąć z ulgą.

• Messi podaje do Alby, ten szuka Suareza, który będzie w idealnej sytuacji do strzału!

• Blaugrana spokojnie rozgrywa piłkę zmuszając rywali do biegania

• Zdaniem sędziego Isco dopuścił się faulu w polu karnym rywala

• Real szybko przeniósł się pod bramkę Barcy. Królewscy od autu na wysokości pola karnego.

• Sędzia daje znak! Zaczynamy!

• Piłkarze obu stron gotowi do rozpoczęcia meczu!

• Ostatnie El Clásico, które wygrał Real miało miejsce w sierpniu 2017 roku. Później czterokrotnie górą była Barcelona, a dwa razy mecze zakończyły się remisem.

• Nieco gorzej sytuacja wygląda po stronie gości. Na Camp Nou nie wyruszyli Asensio, Hazard, Lucas Vazquez, Marcelo i James Rodriguez, którzy są kontuzjowani.

• Jedynymi nieobecnymi po stronie gospodarzy są Arthura oraz Demebele, którzy zmagają się z kontuzjami.

• Witamy! Już za kilka minut FC Barcelona podejmie Real Madryt w kolejnym El Clásico!