Ekologia, technologia i funkcjonalność to kluczowe słowa, które definiują współczesne budownictwo.

Materiał informacyjny GET HOUSE
Głównym trendem w budownictwie jest energooszczędność i rozwój wykorzystania alternatywnych źródeł energii w każdym z segmentów budownictwa . Dlatego wysiłki Get House sp. z o.o.  koncentrują się na projektowaniu domów energooszczędnych i udoskonalaniu stosowanych rozwiązań. 

Nie ma w tym nic niespodziewanego - w naszej ocenie jest to niezbędny standard, który deweloperzy powinni oferować swoim Klientom. Zgodnie z naszą filozofią kluczowa jest nie tylko cena oferowanych nieruchomości, ale także koszt ich późniejszej eksploatacji, co jest wynikiem projektu jakości wykonania oraz zastosowania przez nas alternatywnych źródeł energii.

Nowoczesne technologie w budownictwie dotyczą więc głównie zmniejszenia przenikania ciepła przez ściany i otwory domu oraz minimalizacji użytej do obsługi domu energii. Wychodząc naprzeciw potrzebom budowy domów pasywnych, które powinny zużywać docelowo nie więcej  niż 15 kWh/m2 zaprojektowaliśmy Eko Park Miedzyń. Dzięki zastosowaniu materiałów o niskiej przepuszczalności ciepła i dobrej izolacji, takich jak pustak wieneberger profi, materiały izolacyjne o niskim wspolczynniku lambda ,  wbudowaniu nowoczesnych okien trzyszybowych systemu Veka zapewniamy Klientom niższe koszty eksploatacyjne.  Zastosowane rozwiązania pozwalają ograniczyć emisyjność budowanych domów.  Zastosowanie w Eko Park Miedzyń ogrzewania podłogowego opartego na niskich parametrach czynnika grzewczego także pozwala ograniczyć koszty eksploatacyjne. Nie można uzyskać parametrów energetycznych bez zastosowania mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła. Deweloper Get House w swojej inwestycji Eko Park Miedzyń zaproponował swoim Klientom jako pierwszy na bydgoskim rynku wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła dzięki zastosowaniu rekuperacji. Dzięki temu rozwiązaniu można zmniejszyć straty cieplne wentylacji o nawet 90%, a także poprawić komfort powietrza w domu - to ważne zwłaszcza dla alergików. Dzięki zastosowaniu rekuperacji chronimy klimat oraz nasze kieszenie.

Wsłuchujemy się też w głosy naszych odbiorców, których świadomość ekologiczna sprawia, że poszukują sposobów na emisji dwutlenku węgla. Włączenie fotowoltaiki do projektów budowlanych postrzegane jest jako inwestycja w czyste i odnawialne źródło energii, co przekłada się na osiągnięcie celów zrównoważonego rozwoju. 

Ekologia, technologia i funkcjonalność to kluczowe słowa, które definiują współczesne budownictwo i to właśnie charakteryzuje inwestycję Eko Park Miedzyń. Deweloper Get House stawia duży nacisk na podążanie za bieżącym trendami, podnoszenie jakości realizowanych inwestycji i wykorzystywanie współczesnych technologii, które przynoszą realne korzyści dla właścicieli domów, zarówno pod względem komfortu mieszkania, jak i oszczędności na kosztach eksploatacji.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Ekologia, technologia i funkcjonalność to kluczowe słowa, które definiują współczesne budownictwo. - Express Bydgoski

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski