Dziś drugi mecz Transfer - Politechnika. Łatwo nie będzie

Redakcja
Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3 Dariusz Bloch
Wynik pierwszego meczu w Warszawie pokazał, że młody zespół ze stolicy łatwo się nie podda w konfrontacji z Transferem. Początek meczu o godzinie 18.00.

W rywalizacji o 5. miejsce bydgoski zespół przeszedł już Banimex Będzin, a teraz toczy boje z Politechniką.

W pierwszym meczu bydgoszczanie zwyciężyli na wyjeździe 3:2, wychodząc obronną ręką ze stanu 1:2.

Dziś w Bydgoszczy drugi pojedynek z Politechniką (gra się do dwóch wygranych, w przypadku remisu o awansie będzie decydować tzw. złoty set, do 15 punktów). Na lepszego w tym starciu czeka zwycięzca pary ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin (w pierwszym meczu 3:1). A kto nim będzie, okaże się we wtorek.

Po pierwszym meczu w Warszawie, rozgrywający Transferu Paweł Woicki powiedział: - Spodziewaliśmy się takiego spotkania. Już w szatni powiedzieliśmy sobie, że może to się skończyć w pięciu setach. Szkoda, że w trzeciej partii (29:27 dla Politechniki - dop. red.) nie wykorzystaliśmy swoich okazji. Mieliśmy kontry, piłkę w górze i nic. Cieszy zaś to, że każdy z kolegów dużo wniósł do gry i pomógł w zwycięstwie.

Mecz w Warszawie trwał trzy godziny. Jak będzie dzisiaj wieczorem?