Durda odszedł z Łabiszyna

marc
- Za wcześnie mówić, czy stać na awans do IV ligi. Coś więcej będzie wiadomo po spotkaniu w Nowem - mówi bramkarz Zawiszy SA/Gwiazdy Tomasz Koczorowski.

<!** Image 2 align=right alt="Image 49033" sub="Polonia Bydgoszcz (koszulki w pasy), dowodzona przez Bogdana Arbszajtisa (w tle) zremisowała u siebie z Gromem Osie">Dwa gole ze Startem Pruszcz zdobył Valentin Dah. Najpierw przelobował bramkarza, na 2:0 podwyższył uderzeniem głową z narożnika pola bramkowego.

Polonia tymczasem „goniła” w sobotę Grom Osie. Goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie. Bramki dla Polonii zdobyli zawodnicy, których sprowadzono w przerwie zimowej - Michał Górecki i Jarosław Brończyk.

Wisła Nowe przegrywała już w Lisewie 0:2, by zwyciężyć 3:2!

- Po przerwie gospodarze już nie istnieli. Ale na zwycięskiego gola musieliśmy czekać aż do 83 minuty - mówi Mirosław Brzóska, kierownik drużyny z Nowego. - Decydująca bramka padła po dośrodkowaniu Piotra Tomeckiego z rzutu rożnego i strzale głową Jacka Kalinowskiego.

Wcześniej dwa rzuty karne wykorzystał Łukasz Filip.

<!** reklama left>- Z Zawiszą SA/Gwiazdą, za tydzień, zagramy prawie o wszystko - dodaje Mirosław Brzóska.

W II grupie wygraną zanotowały rezerwy Unii Janikowo, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Maciej Mysiak.

W spotkaniu drużyn zagrożonych spadkiem Noteć Inowrocław okazała się lepsza od Unii Gniewkowo. Choć emocje trwały do ostatniego gwizdka sędziego.

Cenne wyjazdowe zwycięstwo w Izbicy Kujawskiej odniosła Sparta Janowiec Wlkp., a dwie bramki stały się udziałem Jakuba Cegiełki (trafił też trener Glaza).

Aż pięć goli padło w Brzyskorzystewku, gdzie miejscowi rozgromili Noteć Łabiszyn. Po tym meczu rezygnację z funkcji trenera Noteci złożył Dariusz Durda. - Zadecydowały o tym słaba frekwencja na treningach, brak zaangażowania u zawodników i dwie ligowe porażki - powiedział „Expressowi” Durda.