Drugi gol zabrzanina

pkg
Urodzony w Zabrzu Wojtek Wolski zdobył drugiego gola w obecnym sezonie zawodowej ligi hokeja na lodzie NHL.

W jedynym niedzielnym meczu jego zespół Colorado Avalanche pokonał Vancouver Canucks 3:2.

<!** reklama left>20-letni Wolski spędził na lodzie nieco ponad 13 minut i w tym czasie oddał cztery strzały. Jeden z nich - w 13. minucie gry - trafił do bramki gości.

O pierwszym w tym sezonie zwycięstwie gospodarzy zdecydował gol Słowaka Marka Svatosa w 55. minucie gry. Ten sam zawodnik zdobył także drugą bramkę dla „Lawiny”. Gole dla gości, którzy doznali pierwszej porażki w sezonie, uzyskali Szwedzi Daniel Sedin i Markus Naslund.