Wisła Kraków

2

2 1 połowa

• Dziękuje za uwagę i życzę dobrego wieczoru !

• Drużyna Michała Probierza zagrała znacznie lepiej w drugiej połowie, jednak zabrakło po prostu szczęścia. Wisła grała bardzo mądrze w obronie i wychodzi z tego meczu zwycięsko

• Arbiter rozpoczyna drugą połowę !

• Zapraszamy za 15 minut na dalszą część emocji !

• Cracovia przeważa, ale przez brak skuteczności i ostatnich podań, gracze "Pasów" nie trafili jeszcze do siatki. Wisła dostała dwa prezenty, które po prostu wykorzystali

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania !

• 2 minuty doliczone !

• Błąd Sadloka i Budziński wyszedł sam na sam z Lisem, ale zawodnik Cracovii nie strzela bramki kontaktowej

• Rapa ukarany żółtym kartonikiem za brutalny faul na Pietrzaku

• Świetna akcja Wisły, Boguski "wjechał" z piłką w pole karne i wyłożył przysłowiową "patelnię" Ondraskowki, ale napastnik Wisły nie trafia do pustej bramki z 5 metrów !

• Kolejna akcja "Pasów", tym razem głową uderzał Helik, ale wywalczył tylko rzut rożny

• Dobre dośrodkowanie Budzińskiego na głowę Rapy, ale sędzia odgwizdał spalonego

• Ondrasek zgrał głową na skrzydło do Boguskiego, ten z pierwszej piłki dograł w pole karne i tylko dzięki nieporadności obrońców i Gostomskiego, Imaz strzelił drugiego gola

• Javi Hernandez dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale nikt nie zamknął tego podania

• Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka gospodarze !

• Z głośników hymn w wykonaniu Macieja Maleńczuka, a to oznacza, że piłkarze są już na murawie! Trwa przywitanie kapitanów.

• Na trybunach... zupełnie inaczej niż podczas poprzednich meczów. Są dzieci i młodzież, nie ma dorosłych. Szykuje się kulturalny doping.

• "Pasy" teoretycznie w ustawieniu 4-4-2. Wydaje ma się jednak, że Budziński będzie ustawiony za plecami Hernandeza:

• Tak przedstawia się ustawienie "Białej Gwiazdy":

• Już za moment rozpoczniemy Derby Krakowa na stadionie przy Kałuży! Gdybyśmy mieli sugerować się tylko tabelą to za faworyta uznalibyśmy Wisłę. Taki mecz potrafi wyzwolić jednak nowe moce, dlatego Cracovii w ogóle nie należy skreślać. Piłkarze powoli kończą rozgrzewkę, czekamy na wielkie emocje!