Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Puszcza Niepołomice

0 1 połowa

Puszcza Niepołomice

1

1 1 połowa

• Koniec meczu! Chojniczanka przegrywa kolejny mecz na własnym stadionie, Puszcza wywozi komplet z Chojnic!

• Cztery minuty nadziei Chojniczanki, tyle dolicza sędzia do drugiej połowy

• Żółta kartka dla Widejki

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. W zespole Puszcza Kotwice wchodzi w miejsce Serafina

• Coraz mniej czasu mają gospodarze na uzyskanie korzystnego rezultatu. Kolejne ataki nieskuteczne.

• Próbuje ciągle Chojniczanka. Sprzed pola karnego uderzał Obrocnik, ale piłka minęła bramkę

• Ostatnia zmiana w Chojniczance. Surdykowski za Papikjana.

• Druga zmiana w Puszczy. Widejko zmienia Bąka

• Puszcza kontratakami stara się wykorzystywać ofensywne nastawienie gospodarzy, ale na razie Chojniczanka ma szczęście

• W drugiej połowie wyraźnie dominuje Chojniczanka, ale Puszcza dobrze się broni. Wszelkie próby strzałów są blokowane i wybijane

• Zmiana w Puszczy. Embalo zmieniony przez Wowczenkę.

• Rozkręca się z każdą minutą Chojniczanka! Bardzo blisko wyrównania gospodarze

• Cały czas w ataku Chojniczanka, ale teraz za mocna wrzutka w pole karne gości.

• Zmiany przyniosły efekty, Chojniczanka wygląda lepiej. Teraz była bliska wyrównania, ale bramkarz i obrońcy Puszczy zażegnali niebezpieczeństwo.

• Początek drugiej połowy meczu.

• Wachowiak w miejsce Letniowskiego

• Zmiana w Chojniczance. Schodzi Podgórski, w jego miejsce Drozdowicz

• Koniec pierwszej połowy.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy

• Żółta kartka dla Serafina

• Gooool! Przewaga Puszczy udokumentowana! Strzelcem bramki Żytek!

• Żółta kartka dla Obrocnika

• Chojniczanka po bardzo słabym początku, w końcu złapała oddech. Gra się nieco wyrównała.

• Niewiele widowiskowej gry na murawie w Chojnicach. Nie doczekaliśmy się jeszcze celnego strzału.

• Papikjan faulowany na flance. Chojniczanka spróbuje ze stałym fragmentem.

• Już cztery rzuty rożne wykonywali piłkarze Puszczy. Gospodarze jeszcze bez kornera na koncie, co też pokazuje, kto na razie dominuje na murawie.

• W końcu okazja dla gospodarzy. Papikjan uderzył z woleja, ale przeniósł piłkę nad bramką

• Początek spotkania to wyraźna dominacja gości. Chojniczanka nie jest w stanie skonstruować ataku, ciągle się broni.

• W pierwszych minutach groźniej atakują goście. Obie strony nie oddały jeszcze jednak strzału na bramkę.

• Pierwszy gwizdek Artura Aluszczyka i gramy!

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Fortuna 1 Ligi, w którym Chojniczanka podejmie Puszczę Niepołomice.