Chojniczanka Chojnice 1 - 1 GKS Jastrzębie

1 1 połowa

GKS Jastrzębie

1

1 1 połowa

• W poniedziałek rozegrano ostatnie w tym roku pierwszoligowe spotkanie, w którym Chojniczanka podzieliła się punktami z GKS-em Jastrzębie. Wynik meczu został ustalony już w 12. minucie. Na bramkę Janusza Surdykowskiego szybko odpowiedział Kamil Adamek.

• Koniec meczu w Chojnicach. Chojniczanka w ostatnim 1-ligowym spotkaniu w 2018 roku remisuje z GKS-em Jastrzębie 1:1.

• Zmiana taktyczna w ekipie gości. Kamila Adamka zastąpił Damian Zajączkowski.

• Miłosz Przybecki padł w polu karnym GKS-u. Arbiter nie zdecydował się podyktować jedenastki.

• Sędzia Wojciech Krztoń doliczył trzy minuty do drugiej części spotkania.

• Rzut rożny dla Chojniczanki po zagraniu Wojciecha Trochima. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówkę wypiąstkował Drazik.

• Druga roszada w szeregach gości. Farid Ali zastąpił Kamila Jadach.

• Ostatnia zmiana w ekipie Chojniczanki. W miejsce Tomasza Mikołajczaka wszedł Wojciech Trochim.

• Dominik Szczęch melduje się na murawie w miejscu Patryka Skóreckiego.

• W Chojnicach non stop pada deszcz. Warunki mocno przeszkadzają dzisiaj piłkarzom.

• Seweryn Michalski faulował Kamila Jadacha i obejrzał żółty kartonik.

• Aktywny po wejściu na boisko jest Damian Piotrowski. Zawodnik Chojniczanki celnie uderzył z dystansu, ale Grzegorz Drazik pewnie obronił.

• Damian Piotrowski pociągnął lewą stroną. Zawodnik Chojniczanki dograł do Janusza Surdykowskiego, który uderzył wyraźnie obok słupka.

• Damian Piotrowski wchodzi w miejsce Emila Drozdowicza.

• Obrońcy Chojniczanki nie są dzisiaj zbyt dobrze dysponowani. Popełniają sporo błędów i mają nawet kłopoty z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

• Patryk Skórecki wrzucał futbolówkę w pole karne. Został zablokowany i goście będą mieli rzut rożny.

• Było groźnie pod bramką Chojniczanki. Kamil Adamek został zatrzymany przez Radosława Janukiewicza.

• Paweł Zawistowski uderzył silnie z rzutu wolnego. Futbolówka trafiła tylko w boczną siatkę.

• Pierwszy kartonik dla gracza GKS-u Jastrzębie. Żółtą kartkę obejrzał Kamil Szymura.

• Druga połowa spotkania w Chojnicach już się rozpoczęła!

• W Chojnicach padły dwie bardzo szybkie bramki. Później emocji było już znacznie mniej. Od relacji LIVE powrócimy za około 10 minut.

• Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy Chojniczanka remisuje z GKS-em Jastrzębie 1:1!

• Arbiter Krztoń doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

• Miłosz Przybecki mógł dać Chojniczance prowadzenie 2:1! Golkiper Jastrzębia minął się z piłką, ale gracz gospodarzy z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę.

• Druga żółta kartka dla gracza Chojniczanki. Obejrzał ją Kamil Sylwestrzak.

• Maciej Bartoszek dokonał już pierwszej zmiany. Huberta Wołąkiewicza zastąpił Rafał Kobryń.

• Sędzia Krztoń po raz pierwszy sięgnął do kieszeni. Żółtą kartkę obejrzał Hubert Wołąkiewicz.

• Goście mogli wyjść na prowadzenie po kontrataku! Obok słupka w stuprocentowej sytuacji uderzył Kamil Adamek.

• Wyrównanie! Kamil Adamek otrzymał podanie od Oskara Mazurkiewicza i płaskim strzałem pokonał Radosława Janukiewicza.

• GOOOOOOOOOL! KAMIL ADAMEK! 1:1!

• Indywidualna akcja Damiana Tronta. W nieprzepisowy sposób zatrzymał ją Paweł Zawistowski.

• Ależ początek gospodarzy! Drużyna z Chojnic już na samym początku spotkania objęła prowadzenie. Grzegorza Drazika strzałem głową pokonał Janusz Surdykowski. Asystował Miłosz Przybecki.

• GOOOOOOOOOL! JANUSZ SURDYKOWSKI!

• Wojciech Krztoń rozpoczął spotkanie. Gramy!

• Zawodnicy obu drużyn wyszli już na murawę obiektu w Chojnicach. Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra.

• Rezerwowi GKS Jastrzębie: Szelong, Żak, Ali, Szczęch, Zajączkowski, Krakowczyk, Semeniuk.

• Rezerwowi Chojniczanka: Wnuk, Kobryń, Danielewicz, Foszmańczyk, Trochim, Piotrowski, Grzelczak.

• Przypomnijmy, że spotkanie miało zostać rozegrane w niedzielę o godz. 16, ale delegat PZPN po konsultacji z arbitrem głównym oraz piłkarzami obu zespołów odwołał mecz. Powodem był zły stan murawy.

• GKS Jastrzębie zagra w następującym zestawieniu:

• Oto wyjściowy skład Chojniczanki:

• Dzisiaj mecz Chojniczanki z GKS-em Jastrzębie już na pewno się odbędzie.

• SPOTKANIE ZOSTAŁO PRZEŁOŻONE NA PONIEDZIAŁEK, 3 GRUDNIA NA GODZ. 13:00!

• OFICJALNIE: Mecz został odwołany. Nowy termin nie jest znany.

• Nadal nie ma potwierdzenia. Kibice, trenerzy i przede wszystkim piłkarze czekają na komunikat.

• Przeciwko rozegraniu zawodów jest sędzia Wojciech Krztoń z Olsztyna. Dodajmy, że w środę na zupełnie zmrożone murawie Chojniczanka zagrała tutaj zaległy mecz z Wigrami Suwałki (3:1).

• Teoretycznie pozostało pół godziny do rozpoczęcia meczu. W praktyce nie wiadomo czy spotkanie w ogóle dojdzie do skutku. Trwa narada z uwagi na zły stan murawy.