Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W sobotnim meczu 20. kolejki III ligi piłkarze Chemika...

Chemik wreszcie zwycięski! "Mazi" jak CR7 [ZDJĘCIA]

W sobotnim meczu 20. kolejki III ligi piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zagrali na własnym boisku z Radunią Stężyca.
Podopieczni Piotra Gruszki pokonali 2:1 beniaminka,
który ma duże aspiracje związane nawet z awansem do II ligi.
To udany rewanż za 1:3 z rundy jesiennej. Dodajmy, że to dopiero w 5. wygrana bydgoskiego zespołu, a jednocześnie pierwsza wygrana na boisku od 12 meczów posuchy (po drodze dwa walkowery dla Chemika).
Ostatni raz bydgoscy piłkarze wygrali 1 września, w 5. kolejce, na boisku Bałtyku Koszalin (3:2).
Chemików do sobotniej wygranej z Radunią Stężyca poprowadził kapitan zespołu Szymon Maziarz, który niczym Cristiano Ronaldo najpierw trafił z rzutu wolnego, a potem wykorzystał rzut karny po faulu na Macieju Kocie.
Wszystkie gole strzelono jeszcze przed przerwą. Były jeszcze dwie okazje do strzelenia dalszych goli. W 5 minucie Dawid Janicki trafił w słupek, a w 9 minucie (już przy stanie 1:0) goście odpowiedzieli strzałem z dystansu w poprzeczkę!
Chemik Moderator Bydgoszcz - Radunia Stężyca 2:1 (2:1).
Bramki: Szymon Maziarz (7-wolny, 33-karny) - Radosław Stępień (30).
Kolejny mecz Chemik Moderator rozegra już w piątek na boisku Bałtyku Gdynia (29 marca, godz. 17.00).
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU NA UL. GLINKI >>>>>

Polecamy

Plany polskich tenisistów na pierwsze dni kwietnia. W których turniejach wystartują?