Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze III-ligowego Chemika Moderatora byli bliscy...

Chemik gra do końca! Ale te karne! [ZDJĘCIA kibice+mecz]

Piłkarze III-ligowego Chemika Moderatora byli bliscy kolejnej przegranej na własnym boisku, ale cenny punkt w meczu z KKS 1925 Kalisz uratowali w doliczonym czasie.
Gola na 1:1 w 90+3 minucie strzelił Dawid Janicki (dośrodkowanie z rzutu rożnego Mariusza Miłka).
Przyjezdnych na prowadzenie wyprowadził Marcin Lis w 78 minucie (po dośrodkowaniu z rzutu rożnego).
Obydwa zespoły nie wykorzystały po rzucie karnym.
Najpierw przy stanie 0:0, w 36 minucie, okazje zmarnował Wojciech Mielcarek (Chemik) - Adam Wasiluk obronił.
Potem w 83 minucie, już przy stanie 1:0 dla Kalisza, okazję zmarnował Hubert Antkowiak (KKS) – obronił Szymona Więckowicz.
Chemik Moderator Bydgoszcz – KKS 1925 Kalisz 1:1 (0:0). Bramki: Dawid Janicki (90+3) - Marcin Lis (78).
Drużynę przyjezdnych dopingowała liczna grupa swoich kibiców wzmocniona grupą z Torunia.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU CHEMIKA Z KKS 1925 KALISZ NA UL. GLINKI >>>>>

Start „streetfoodowego” sezonu w Ełku! Witamy wiosnę z food truckami!
Materiał informacyjny

NOWE

Wybory 2024 w Międzyrzeczu. Pięcioro kandydatów na burmistrza. Na kogo zagłosujecie?

NOWE

Polecamy

Kandydaci na wójta gminy Nowa Wieś Wielka - kto startuje? Wybory samorządowe 2024