Bydgoskie Wodociągi – wkręć się w ich usługi!

Materiał informacyjny Bydgoskich Wodociągów
Główna siedziba Spółki przy ul. Toruńskiej 103 w Bydgoszczy
Główna siedziba Spółki przy ul. Toruńskiej 103 w Bydgoszczy
Głównym zadaniem Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy jest doprowadzanie czystej wody oraz odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Warto jednak wiedzieć, że to nie wszystko, czym zajmują się Bydgoskie Wodociągi. Jaką jeszcze pełnią funkcję i co oferują mieszkańcom naszego miasta?

Na podstawie analizy rynku Spółka stworzyła dodatkową ofertę usług specjalistycznych. I tak dziś, oprócz podstawowych zadań, oferuje usługi specjalistyczne z zakresu 9 grup.

Należą do nich:

  • usługi projektowo-budowlane,
  • usługi wodociągowe,
  • usługi wodomierzowe,
  • usługi kanalizacyjne,
  • usługi eksploatacyjne,
  • badania laboratoryjne,
  • doradztwo technologiczne,
  • usługi geologiczne
  • usługi pozostałe.

Prace przy naprawie wodociągu

W ramach swoich usług Bydgoskie Wodociągi wykonują kompleksowe podłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, świadczą szereg usług wodomierzowych, w tym naprawy, wymiany i montaże wodomierzy. Specjalizują się w przeglądach, czyszczeniu infrastruktury, w badaniach szczelności instalacji wewnętrznych oraz w eksploatacji obiektów wodociągowych i kanalizacyjnych. Wszyscy klienci mają również możliwość skorzystania z usług diagnostycznych, które są niezbędne do lokalizacji wycieków i tras przewodów wodociągowych oraz dezynfekcji i płukań instalacji wodociągowych. Wśród usług znalazły się także badania laboratoryjne, dzięki którym istnieje możliwość przebadania zarówno wody, jak i ścieków. Uzupełnieniem tak szerokiej oferty są usługi geologiczne, a także doradztwo technologiczne obejmujące między innymi nadzór technologiczny i prowadzenie monitoringu nad obiektami wodno-kanalizacyjnymi.

Wykwalifikowana kadra, specjalistyczny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie to gwarancja jakości usług oraz satysfakcji klientów.

Badania laboratoryjne

Bydgoskie Wodociągi zasięgiem obejmują nie tylko Bydgoszcz, ale również: Dobrcz, Sicienko, Dąbrowę Chełmińską, czyli gminy, które podpisały z Miastem Bydgoszcz porozumienie międzygminne.

Swoje usługi specjalistyczne realizują na rzecz mieszkańców domów jednorodzinnych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, firm budowlanych, deweloperów, właścicieli obiektów gastronomicznych, hoteli, zakładów przemysłowych oraz użytkowników studni głębinowych.

Dla zobrazowania tak szerokiego wachlarza usług, Bydgoskie Wodociągi nagrywają podcasty przybliżające poszczególne usługi. By je zobaczyć, wystarczy wejść na stronę: www.uslugi-mwik.bydgoszcz.pl lub odwiedzić fanpage: wodociagibydgoskie.

Kontakt:

Biuro Obsługi Klienta
tel. 52 58 60 600
e – mail: bok@mwik.bydgoszcz.pl
www.uslugi-mwik.bydgoszcz.pl
Facebook: wodociagibydgoskie
Instagram: wodociagibydgoskie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski
Dodaj ogłoszenie