Bydgoscy tancerze ze studia Up2Excellence mistrzami Europy! [ZDJĘCIA]

MP
Tancerze z grupy Wolf Kids ze studia Up2Excellence w Bydgoszczy z dumą prezentują złote medale i puchar. Up2Excellence Studio
Znakomite wieści dotarły do nas przed chwilą z włoskiego Rimini. Tancerze ze studia Up2Excellence w Bydgoszczy od mocnego akcentu rozpoczęli udział w Mistrzostwach Europy International Dance Organization. Grupa Wolf Kids wywalczyła złoty medal. To pierwszy tak ważny tytuł w karierze młodych tancerzy.

Dziś (16 maja) w Rimini wystartowały zawody IDO European Hip Hop and Electric Boogie Championships. Pierwszy dzień mistrzostw był bardzo udany dla bydgoszczan.

- Od wczesnego rana swoje zmagania rozpoczęła formacja do lat 11, w której Polskę reprezentowała grupa Wolf Kids - aktualny mistrz Polski - mówi Maja Stolarska z Up2Excellence Studio. - Po dwóch rozegranych rundach grupa Wolf Kids wywalczyła złoty medal i tym samym po raz pierwszy zdobyła tytuł mistrza Europy! Trenerami tej grupy są Paulina Wyżlic i Jolanta Kaźmierczak. Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Zobaczcie zdjęcia z zawodów:

W mistrzostwach Europy bierze udział silna ekipa 99 tancerzy ze studia Up2Excellence. Bydgoszczanie kwalifikację na prestiżowe zawody w Rimini wywalczyli podczas mistrzostw Polski w Karczewie koło Warszawy, gdzie zdobyli aż 16 medali (6 złotych, 4 srebrne i 6 brązowych) i 18 miejsc w czołówce, które dały im przepustkę na zawody w Rimini.

Można się, więc spodziewać, że medali w Rimini będzie więcej. Trzymamy kciuki i gratulujemy! Mistrzostwa potrwają do 19 maja.

Zobacz nasz nowy program: "Dojrzalsi" (odcinek 2)

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?