• Koniec meczu! Termalica w zaległym meczu rozbiła u siebie Koronę Kielce 6:2!

• GOOOOOOOOOOOL! ROMAN GERGEL! 6:2!

• Kanonada trwa w najlepsze! Bramkarza Korony pokonał Michal Bezpalec.

• GOOOOOOOOOOOL! 5:2 DLA TERMALIKI! MICHAL BEZPALEC!

• Paweł Łysiak wszedł w miejsce Jakuba Rybusa.

• Marcin Szpakowski zaskoczył Tomasza Loskę strzałem zza pola karnego. Dobra zmiana 19-latka.

• GOOOOOOOOOOOL! MARCIN SZPAKOWSKI! Korona jeszcze walczy!

• Piotr Wlazło ponownie zmylił bramkarza i pewnie uderzył w lewy róg. Kapitan "Słoni" z drugim trafieniem.

• GOOOOOL! PIOTR WLAZŁO PO RAZ DRUGI Z RZUTU KARNEGO! 4:1!

• Drugi rzut karny dla Termaliki! W szesnastce sfaulowany został Adam Radwański.

• Sebastian Bonecki zmienił Pawła Żyrę.

• Podwójna zmiana w Termalice. Michal Bezpalec za Samuela Stefanika.

• Adam Radwański uderzył z ostrego kąta po dalszym rogu. Minimalnie obok słupka.

• Filipe Oliveira został napomniany żółtą kartką.

• Stara się w drugiej części Korona. Emile Thiakane uderzył nad poprzeczką po rzucie rożnym.

• Jacek Podgórski ciągnął za koszulkę rywala. Żółta kartka.

• Wiktor Biedrzycki nie będzie kontynuował gry. Zmienił go Michal Hubinek.

• Przerwa w grze. Wiktor Biedrzycki opatrywany przez sztab medyczny.

• Groźny kontratak Termaliki. Roman Gergel wpadł w pole karne. Jego płaski strzał wybronił Jakub Osobiński.

• Zawodnicy Termaliki zdekoncentrowali się po przerwie. Tomasza Loskę zaskoczył Filipe Oliveira.

• GOOOOOL! FILIPE OLIVEIRA! Korona odrabia straty!

• Druga połowa spotkania już się rozpoczęła!

• Marcin Szpakowski wszedł w miejsce Marko Pervana.

• Zmiany w Koronie. Emile Thiakane w miejsce Grzegorza Szymusika.

• Kacper Janiak wszedł w miejsce Romana Gergela.

• Koniec pierwszej połowy! Termalica gromi do przerwy Koronę 3:0!

• Piotr Wlazło uderzył pewnie w lewy róg. Golkiper Korony rzucił się w przeciwną stronę.

• GOOOOOOL! PIOTR WLAZŁO Z RZUTU KARNEGO! 3:0!

• Rzut karny dla Termaliki! Faulowany był Kacper Śpiewak.

• Dwie minuty doliczył sędzia Dobrynin do pierwszej części gry.

• Jakub Łukowski do Grzegorza Szymusika. Strzał tego drugiego zupełnie bez siły.

• Przerwa w grze. Sztab medyczny udzielał pomocy Jakubowi Rybusowi.

• Samuel Stefanik w pole karne do Romana Gergela. Ten zamiast strzelać niedokładnie odegrał do kolegi.

• Tomasz Loska odbił futbolówkę po płaskim strzale Jacka Podgórskiego.

• Termalica na dużym luzie. Adam Radwański odgrywał piętką w polu karnym. Zabrakło nieco precyzji.

• Piotr Wlazło po rzucie rożnym uderzał głową, a za chwilę poprawił nogą. Piłka odbiła się od słupka!

• Sędzia Dobrynin wstrzymał grę. Urazu doznał Wiktor Biedrzycki.

• Wrzutka Samuela Stefanika z prawej strony w kierunku Kacpra Śpiewaka. Łapie piłkę golkiper Korony.

• Daleki przerzut na prawą flankę do Marcina Wasielewskiego. Pozycja spalona.

• Termalica krótko rozegrała rzut wolny. Dośrodkowanie z lewego skrzydła trafiło prosto na głowę Wiktora Biedrzyckiego, a obrońca gospodarzy z kilku metrów wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOOOOL! 2:0 DLA TERMALIKI! WIKTOR BIEDRZYCKI!

• Akcja Termaliki środkiem po odbiorze. Samuel Stefanik odegrał do Adama Radwańskiego, a ten bardzo precyzyjnie uderzył tuż zza pola karnego.

• GOOOOOOOOOL! ADAM RADWAŃSKI! TERMALICA - KORONA 1:0!

• Marko Pervan uderzył na bramkę gospodarzy po kontrze. Broni Tomasz Loska.

• Niedokładna wrzutka z rzutu rożnego. Poradzili sobie przyjezdni.

• Wrzutka Marcina Grabowskiego z lewego skrzydła. Na róg wybił obrońca Korony.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Korona ostatnio przerwała serię trzech porażek z rzędu i ograła Zagłębie Sosnowiec 1:0. Piłkarze Dominika Nowaka zajmują 12. miejsce i nie grozi im na pewno spadek, ale nie powalczą też o baraże.

• W drugiej połowie kwietnia niecieczanie wrócili do gry po miesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem. W czterech meczach odnieśli tylko jedno zwycięstwo - domowe 4:0 z Puszczą Niepołomice. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego od dłuższego czasu są liderem Fortuna 1 Ligi, z bezpieczną przewagą 3 punktów nad GKS-em Tychy (3 mecze więcej) i Radomiakiem Radom (2 mecze więcej).

• Oto wyjściowa jedenastka Korony Kielce:

• Bruk-Bet Termalica zagra w następującym składzie:

• Liderująca w 1 lidze Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra u siebie z Koroną Kielce. To zaległy mecz 23. kolejki. Czy piłkarze Mariusza Lewandowskiego wykonają kolejny krok w kierunku awansu? Początek spotkania o godzinie 19. Relacja na żywo w GOL24.pl!