Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 - 0 Chrobry Głogów

1 1 połowa

Chrobry Głogów

0

0 1 połowa

• Koniec spotkania. To był popis ze strony Termaliki. Od początku do końca drużyna z Niecieczy naciskała, więc te cztery bramki nie są żadnym zaskoczeniem.

• Zbliżamy się do końca meczu. Termalice już nie zależy na kolejnej bramce. Taki pogrom wystarczy.

• Boisko opuścił Purece. Za niego wszedł Bezpalec.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 4:0. Koncert. Dwa gole miał Gergel, dwa ma również Gutkovskis!

• Jeszcze Miković dostał kartkę.

• Ratajczak w miejsce Ziemanna.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Po meczu. 3:0!

• Ziemann z żółtą kartką.

• SŁUPEK! Chrobry był naprawdę blisko kontaktowego gola.

• Asystował Dybowski. To było piąte ligowe trafienie Gergela.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0! Szybką kontrę wieńczy Gergel.

• I Mandrysz opuścił murawę. Za niego wszedł Lebedyński.

• Termalica atakuje głównie po rzutach rożnych i wolnych. W ostatniej akcji górą był Szromnik.

• Kartka dla Mandrysza.

• Kolejna zmiana w Termalice. Zszedł Terpiłowski, wszedł Orzechowski.

• Na spalonym złapany jeden z gospodarzy. Chrobry na razie bez argumentów w tej połowie.

• Żółtą kartkę obejrzał Wlazło.

• Niebywałe! Gutkovskis pomylił się. Brawa dla Szromnika, który go wyczuł!

• RZUT KARNY DLA TERMALIKI!

• Jelić nie pojawił się na murawie. Za niego wszedł Gutkovskis.

• Gramy dalej. Druga połowa rozpoczęta.

• Przerwa. Termalica prowadzi zasłużenie.

• Jeszcze kartka dla Jelicia.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Tak zwana bramka do szatni. Gergel nie zmarnował okazji. 1:0 dla Termaliki.

• Najlepszą okazję zmarnował Purece. Uderzył niecelnie z... kilku metrów. Czy to się zemści?

• Niesamowite. Kolejna niecelna próba Termaliki. Za moment koniec pierwszej odsłony.

• I kolejny raz obok słupka. Termalica nie może się wstrzelić.

• Niecelne uderzenie ze strony Termaliki. Szromnik wznawia z piątego metra.

• No nie jest to zbyt interesujące widowisko... Pół godziny za nami. Niewiele emocji, goli w ogóle brak.

• Dodajmy, że próbę oddał Wlazło.

• "Słonie" marnują okazję z rzutu wolnego. Piłka trafiła w mur.

• Gra toczy się głównie w środku pola. Brakuje okazji pod bramkami.

• Goście mozolnie budują swój atak. Na razie jeszcze nie mieliśmy chyba strzału w tym meczu - z obu stron!

• Chrobry szuka rytmu. Jego akcje przerywane są jednak faulami - w środku pola.

• Gospodarze naciskają. Rozgrywają piłkę zarówno skrzydłami jak i środkiem.

• Termalica szuka bramki. Na razie bez powodzenia.

• Mamy od razu przerwę. Ucierpiał jeden z zawodników Termaliki.

• Gramy. Spotkanie właśnie się rozpoczęło!

• Tymczasowy trener "Słoników", Waldemar Piątek, powalczy dzisiaj o debiutanckie zwycięstwo.

• Ławka Chrobrego: Abramowicz, Ratajczak, Artigas, Góra, Lebedyński, Diduszko, Pawlik, Piła.

• Ławka Termaliki: Bezpalec, Misak, Pawelski, Grzybek, Orzechowski, Kiełb, W. Kamiński, Gutkovskis, Oleksy.

• Za moment rozpocznie się spotkanie w Niecieczy. Termalica podejmie Chrobrego. Gospodarze, jeżeli wygrają, umocnią się w środku tabeli. Jeśli górą będą goście to uciekną od strefy zagrożonej spadkiem.