Zamknij

expressbydgoski.pl

"Bezpieczne wakacje" na plaży w Borównie. Niesamowite pokazy na wodzie! [zdjęcia, wideo]

Na plaży w Borównie odbyła się akcja poświęcona bezpiecznemu zachowaniu w czasie letniego wypoczynku. Policjanci, strażacy, żandarmi wojskowi, leśnicy

Arkadiusz Wojtasiewicz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/43] Następne

Na plaży w Borównie odbyła się akcja poświęcona bezpiecznemu zachowaniu w czasie letniego wypoczynku. Policjanci, strażacy, żandarmi wojskowi, leśnicy oraz pracownicy urzędu wojewódzkiego uczyli dzieci i młodzież zasad bezpieczeństwa nad wodą czy w lesie.

Przestrzegano przed spożywaniem alkoholu i zażywaniem środków odurzających. Były również pokazy ratownictwa wodnego, pokaz umiejętności oraz tresury policyjnego psa. Ostrzegano dzieci przed rozpalaniem ognisk na obszarze leśnym, śmieceniem, głośnym zachowywaniem się oraz wchodzeniem do lasu w miejscu, gdzie jest to zabronione.

Były też zajęcia dotyczące funkcjonowania linii alarmowej 112. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół w Dobrczu, Szkoły Podstawowej w Kozielcu, Szkoły Podstawowej w Wudzynie, Szkoły Podstawowej w Kotomierzu, Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych oraz Szkoły Podstawowej w Borównie.


źródło: KWP w Bydgoszczy

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy