Bayern Monachium 3 - 1 Tottenham Hotspur

2 1 połowa

Tottenham Hotspur

1

1 1 połowa

• Bayern po raz pierwszy w swojej historii kończy fazę grupową z kompletem zwycięstw!

• Arbiter kończy dzisiejsze spotkanie!

• Niemiec broni strzał Koreańczyka!

• Son wychodzi sam na sam z Neuerem!

• Sędzia dolicza 3 minuty

• Coutinho zmusił Gazzaznigę do wysiłku! Mocny strzał z kilkunastu metrów z problemami broni bramkarz Tottenhamu!

• Gnabry raz jeszcze spróbował oddać strzał na bramkę - jego próba jednak zablokowana

• Leon Goretzka zastępuje Javiego Martineza

• Joshua Zirkzee wchodzi w miejsce Ivana Perisića

• Podanie Thiago za plecy obrońców do Gnabry'ego. Ten jednak nie daje rady opanować piłki. Od bramki zacznie golkiper gości

• Nie najlepszy pomysł na rozegranie Walker-Petersa. Dośrodkowanie mija kolegów i wychodzi poza boisko.

• Walker-Peters urywa się na skrzydle! Koguty wychodzą z kontrą!

• Eric Dier opuszcza plac gry. W jego miejsce Victor Wanyama

• Gospodarze oddalają zagrożenie i rozpoczynają swój atak

• Strzał Eriksena po koźle broni Neuer! Rzut rożny dla Spurs

• Martinez faulował Eriksena w niebezpiecznej odległości od bramki. Będzie szansa dla gości!

• Thiago odebrał piłkę przy linii bocznej, ale za lekko podał do kolegi i Tottenham odzyskał piłkę.

• Coutinho faulowany w środkowej strefie przez Skippa

• Son dostał piłkę za linię obrony, ale Davis zdążył wrócić i zablokować Koreańczyka wypychając go z pola karnego.

• Tottenham wychodzi z kontrą!

• Zawodnik Bayernu uderzył w sam środek bramki i Gazzaniga bez problemów zatrzymał piłkę.

• Gnabry zbiera bezpańską piłkę przed polem karnym, będzie okazja do strzału!

• Gospodarzom wciąż mało. Bayern nie zamierza odpuszczać i wciąż atakuje bramkę Spurs

• Giovani Lo Celso również schodzi z murawy. W jego miejsce Oliver Skipp

• Son wchodzi na boisko w miejsce Lucasa Moury

• Coutinho uderzył technicznie sprzed pola karnego na długi słupek i pokonał bramkarza rywali

• GOOOOOOL! Bayern podwyższa prowadzenie!

• Kolejna kontra Bayernu!

• Lo Celso szukał podaniem Eriksena, który urywał się na skrzydle, ale Davis w ostatniej chwili zatrzymał akcję.

• Brazylijczyk zdecydował się na strzał z pierwsze piłki, ale trafił prosto z bramkarza

• Szybkie przejście pod pole karne Kogutów. Coutinho przed szansą!

• Bayern spokojnie rozgrywa piłkę po obronie wyciągając rywali ze swojej połowy

• Brazylijczyk zdecydował się na bezpośredni strzał, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Tym razem do piłki podchodzi Coutinho.

• Kolejna zbyt krótka wrzutka Kimmicha. Koguty wybijają piłkę.

• Rose zderzył się z rywalem i zdaniem sędziego Anglik faulował. Będzie okazja dla Bayernu na dośrodkowanie

• Boateng zgrywał piłkę głową do Nuera i o mały włos nie posłał futbolówki do Sessegnona, który czekał na błąd

• Tym razem pomocy medyków potrzebuje Walker-Peters, który nie podnosi się z murawy i w dodatku krwawi.

• Tottenham nie może wyjść z opresji. Gospodarze co rusz odzyskują piłkę i atakują bramkę Gazzanigi

• Perisić wrzucał piłkę w pole karne, ale próba była za głęboka i Gazzaniga spokojnie złapał piłkę

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej części meczu. Sędzia zaprasza piłkarzy do szatni.

• Piłkarze Bayernu protestują, że piłka przekroczyła linię bramkową. Sędzia jednak nie sprawdza tego na VARze.

• Co za końcówka! Coutinho zdecydował się uderzyć uderzyć z dystansu i trafił w poprzeczkę!

• Podanie Gnabry'ego zamykał Davis i trafił w słupek. Piłkę dobił Mueller, który trafił już do siatki

• GOOOOOOOL! Bayern strzela bramkę do szatni!

• Goście próbują wyjść z kolejną kontrą. Podanie do Moury, który wiedząc że jest na spalonym nie rusza do podania

• Podanie w pole karne i Lo Celso uprzedzony przez obronę Bayernu

• Moura urwał się na skrzydle!

• Piłka w rękach Gazzanigi. Daleki wyrzut do Sessegnona, ale piłkę odzyskują gospodarze.

• Kolejny rzut rożny dla Bayernu

• Gnabry uderza finezyjnie na długi róg i trafia w słupek! Dobitka Thiago mija bramkę

• Lo Celso również trafia do notesu sędziego. To powinno rozładować napięcie między dżentelmenami.

• Kimmich ukarany kartką

• Alphonso Davis nie podnosi się z murawy. Medycy interweniują

• Co wymyślił Sissoko tylko on jeden wie. Zdecydował się podać do nikogo i zmarnował świetną okazję.

• Sissoko w tempo wyszedł go dry i znalazł się sam na sam z Neuerem!

• Za krótkie dośrodkowanie Kimmicha. Obrona Kogutów wybija piłkę.

• Walker-Peters fauluje Davisa na wysokości pola karnego.

• Perisić znalazł w polu karnym Muellera. Piłka jednak odbiła się od Niemca i minęła bramkę. Było blisko

• Kingsley Coman nie pojawi się już na murawie. Thomas Mueller melduje się na placu gry

• Coman schodzi w asyście medyków do szatni. To koniec meczu dla Francuza

• Coman nie podnosi się z murawy za linią boczną boiska. Ruszyli do niego medycy

• Coman ruszył do piłki, próbował opanować ją przy linii bocznej i runął na murawę z krzykiem.

• Perisić główkuje, ale obok bramki. Zacznie Gazzaniga

• Rzut rożny dla gospodarzy

• Walker-Peters za krótko wrzucił piłkę w pole karne, piłkę przejął Martinez i Bayern wychodzi z kontrą!

• Kontra Kogutów!

• Lo Celso szukał kolegów podaniem w pole karne, futbolówka odbiła się po drodze od piłkarza gospodarzy i trafiła prosto pod nogi Sessegnona, który nie mógł się pomylić.

• GOOOOOOOOL! Sessegnon wyrównuje!

• Walker-Peters pogubił się z piłka i od autu rozpocznie Bayern

• Sessegnon pędził lewym skrzydłem!

• Lo Celso wrzucił piłkę w pole karne Bayernu z rzutu wolnego, ale żaden z kolegów nie sięgnął futbolówki.

• Gnabry zamieszał przed polem karnym schodząc ze skrzydła do środka, podał piłkę do niekrytego Comana, a ten posłał piłkę do siatki

• GOOOOOOOL! Coman otwiera wynik meczu!

• Gazzaniga jakimś cudem broni ten strzał! Dobija Alcantara i piłka ląduje w rękach golkipera.

• Perisić wrzuca w pole karne, będzie wolej Pavarda!

• Zamieszanie pod polem karnym Tottenhamu. Piłka odbija się w końcu od jednego z graczy i trafia do bramkarza.

• Moura zakręcił kilkoma rywalami w środku pola, próbował zaleźć Sissoko, ale ten wracał ze spalonego i piłka padła łupem gospodarzy.

• Coman zdecydował się na dośrodkowanie... w trybuny. Od bramki Gazzaniga

• Pavard uspokaja grę wycofując piłkę do bramkarza

• Tottenham znalazł się pod bramką gospodarzy, Sessegnon postanowił sprawdzić czujność Neuera, ale Niemiec był świetnie ustawiony i wyłapał strzał Anglika.

• Zawodnik Bayernu nie trafił do siatki, ale sędzia i tak odgwizduje spalonego.

• Podanie za plecy obrońców! Gnabry w sytuacji sam na sam!

• Szybkie rozpoczęcie gospodarzy. Coutinho prawie wdarł się w pole karne rywali. W ostatniej chwili został jednak zatrzymany.

• Sędzia rozpoczyna dzisiejsze spotkanie!

• Dzisiejsze spotkanie to doskonała szansa na pokazanie się graczy, którzy nie są pierwszymi wyborami trenerów. W tabeli grupy B nic już bowiem się nie zmieni. Bayern ma zapewniony awans z pierwszego miejsca, a Spurs z drugiego.

• Od tamtego czasu zmienił się jednak trener Tottenhamu. Mauricio Pochettino został zastąpiony przez Jose Mourinho.

• Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami, zdecydowanie lepiej wspominają gospodarze dzisiejszego meczu. Bayern rozbił Koguty aż 7:2.

• Witamy! Już niebawem Bayern podejmie Tottenham w ostatnim meczu fazy grupowej!