Bayern Monachium 3 - 0 Crvena Zvezda Belgrad

1 1 połowa

Crvena Zvezda Belgrad

0

0 1 połowa

• Bayern Monachium przez długi czas nie mógł podwyższyć wyniku w meczu z Crveną Zvezdą Belgrad i wydawało się, że wygrana monachijczyków będzie minimalna. Jedną znakomitą sytuację zmarnował Robert Lewandowski, ale w 80. minucie Polak trafił wreszcie do siatki, wykorzystując niepewność obrońców. Nasz zawodnik po raz czwarty z rzędu wpisał się na listę strzelców w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. W końcówce wynik na 3:0 ustalił natomiast Thomas Mueller. To już wszystko na dziś, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• Koniec meczu! Bayern Monachium zgodnie z planem wygrywa z Crveną Zvezdą Belgrad 3:0 i zgarnia trzy punkty na inaugurację!

• Ależ rozegrał to Bayern! Thiago Alcantara zagrał świetną piłkę do Thomasa Muellera, a Niemiec z bliska wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! THOMAS MUELLER!

• Milos Vukić faulował przeciwnika przed polem karnym. Żółta kartka dla gracza Crvenej Zvezdy.

• Robert Lewandowski bliski drugiego gola! Teraz po strzale Polaka jeden z obrońców wybił piłkę z linii bramkowej!

• Nemanja Milunović omal nie trafił do własnej bramki! Po interwencji obrońcy piłka trafiła w poprzeczkę!

• Kończy występ na dzisiaj także Philippe Coutinho. Na ostatnie minuty pojawia się Thomas Mueller.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Poza boiskiem Mateo Garcia, pojawia się na nim Aleksa Vukanović.

• Wreszcie dopiął swego Robert Lewandowski! Polak wykorzystał niepewną interwencją Gobeljicia u wślizgiem wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! ROBERT LEWANDOWSKI!

• Mógł być remis! Marko Marin technicznie uderzył sprzed pola karnego, ale piłka przeleciała tuż obok słupka!

• Kompletnie nieudane uderzenie Pavarda. Piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Kolejny rzut rożny dla Bayernu. Jednego z gości łapią natomiast skurcze.

• Druga zmiana w zespole gości. Schodzi Milan Pavkov, wchodzi Richmond Boakye.

• Indywidualna akcja Lewandowskiego, strzał Polaka zablokowany. Rzut rożny dla Bayernu.

• Nie ma także Ivana Perisicia, pojawił się za to Serge Gnabry.

• Podwójna zmiana w zespole Bayernu. Opuścił boisko Corentin Tolisso, pojawił się na nim Javi Martinez.

• Bayern bliski gola! Ivan Perisić świetnie przyjął sobie piłkę w polu karnym, ale uderzył w poprzeczkę! Dobitka Roberta Lewandowskiego była natomiast niecelna!

• Niklas Suele chciał zagrać piętą do jednego z partnerów, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Za Dusana Jovancicia wchodzi Milos Vulić.

• Teraz Lewandowski dogrywał piłkę przed bramkę rywali, ale futbolówkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców.

• Okazja dla Roberta Lewandowskiego! Daleko z własnej bramki wyszedł jednak golkiper Crvenej Zvezdy i obronił strzał Polaka!

• Blisko gola Ivan Perisić! Chorwat nieco przypadkowo otrzymał piłkę w polu karnym i oddał strzał na bramkę, lecz trafił prosto w Borjana!

• Marko Marin ładnie podał do Mateo Garcii, który wywalczył rzut rożny dla gości.

• Atakuje Bayern. Coman dograł do Tolisso, ale ten uderzył tylko w boczną siatkę.

• Robert Lewandowski próbował szczęścia z rzutu wolnego, uderzył jednak nieznacznie nad poprzeczką.

• Robert Lewandowski faulowany przez rywala przed polem karnym. Żółtą kartką ukarany Milos Degenek.

• Akcja Perisicia zakończona strzałem, będzie kolejny korner dla gospodarzy.

• Coman próbował się przebić prawą stroną. Skrzydłowy Bayernu wywalczył rzut rożny.

• Po szybkiej wymianie futbolówki sprzed pola karnego uderzał Philippe Coutinho. Znów niewiele brakło do szczęścia Brazylijczykowi!

• Od środka wznowiła grę Crvena Zvezda. Oba zespołu na razie bez zmian.

• Czas na drugą część spotkania!

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę. Zaraz początek drugiej połowy.

• Tak jak można było się spodziewać, Bayern Monachium ma w tym meczu ogromną przewagę. Gospodarze praktycznie całą pierwszą połowę spędzili w ataku pozycyjnym - ten nie przyniósł większego efektu, ale gdy tylko Bayern miał okazję na szybszy atak, to mistrzowie Niemiec wyszli na prowadzenie. Dośrodkowanie Ivana Perisicia wykorzystał Kingsley Coman. Robert Lewandowski na razie nie wpisał się na listę strzelców, choć miał jedną niezłą okazję w końcówce pierwszej połowy. Czy w drugiej Polak trafi do siatki? Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Bliski gola Robert Lewandowski! Polak otrzymał piłkę w polu karnym, zwiódł dwóch rywali i mocno uderzył na bramkę, lecz odbił to uderzenie Milan Borjan!

• Minutę dłużej potrwa pierwsza część tego spotkania.

• Sporą ochotę na gola ma dziś Philippe Coutinho! Brazylijczyk ładnie uderzył sprzed pola karnego, a futbolówka przeszła tuż obok słupka!

• Nieuznany gol Philippe Coutinho! Brazylijczyk znajdował się na wyraźnym spalonym!

• Pierwszy celny strzał Roberta Lewandowskiego. Benjamin Pavard zagrał do Polaka, ale uderzenie naszego gracza obronił Borjan.

• Nie wychodziły Bayernowi ataki pozycyjne, w końcu gospodarze trafili po szybkim kontrataku! Piłkę z lewej strony dośrodkował Ivan Perisić, Robert Lewandowski ściągnął na siebie uwagę obrońców, a Kingsley Coman z bliska wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! KINGSLEY COMAN!

• Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska spokojnie złapał piłkę Borjan. Niezbyt dobrze wygląda gra Bayernu w ataku pozycyjnym.

• Kontra Crvenej Zvezdy - z dystansu próbował strzelać Rajiv van La Parra, lecz uderzył obok słupka.

• Lucas Hernandez uderzył z lewej strony pola karnego - piłka powędrowała jednak obok bramki.

• Uderzał sprzed pola karnego Kimmich, piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Bomba z dystansu Philippe Coutinho! Brazylijczyk uderzył tuż nad poprzeczką!

• Trwają ataki Bayernu. Zablokowany został teraz Kimmich. Praktycznie całym zespołem broni się Crvena Zvezda.

• Philippe Coutinho znów próbował szczęścia, ale także tym razem złapał piłkę Borjan.

• Bayern od początku naciska na rywala, ale Crvena Zvezda dobrze się broni. Teraz goście zatrzymali przed polem karnym Thiago Alcantarę.

• Kontuzji doznał Joshua Kimmich. Bayern przez jakiś czas w dziesiątkę.

• Philippe Coutinho uderzył sprzed pola karnego. Bez większego problemu złapał piłkę Milan Borjan.

• Gramy!

• Obie drużyny już na murawie. Czas na hymn Champions League!

• Bayern Monachium to faworyt grupy B Ligi Mistrzów. Mistrzowie Niemiec w pierwszym meczu podejmą na Allianz Arenie Crvenę Zvezdę Belgrad, która w zeszłym roku napędziła stracha między innymi triumfatorowi rozgrywek, Liverpoolowi. Drużyna Roberta Lewandowskiego jest jednak zdecydowanym faworytem.

• Tak prezentuje się skład Crvenej Zvezdy Belgrad:

• Oto wyjściowa jedenastka Bayernu. Mecz od pierwszej minuty zacznie Robert Lewandowski.

• Inauguracyjna kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów właśnie trwa. Jeden z faworytów rozgrywek, Bayern Monachium, rozpocznie rozgrywki od starcia z Crveną Zvezdą Belgrad. Początek meczu o 21:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!