Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Enea Astoria wygrała w hali "Arena" ze Spójnią Stargard...

Asta wreszcie wygrała u siebie! [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Enea Astoria wygrała w hali "Arena" ze Spójnią Stargard 90:82 w meczu Energa Basket Ligi. To pierwsza wygrana Asty przed własną publicznością w tym sezonie!
Bohaterem gospodarzy było amerykańskie trio Kemp, Clyburn, Walton, które w ostatniej kwarcie zdobyło 17 z 23 punktów.
Do gry w bydgoskim zespole, po długiej przerwie z powodu kontuzji, wrócił Michał Chyliński. Kapitan Astorii przebywał na parkiecie niespełna 10 minut. W tym czasie był bezbłędny z linii rzutów wolnych (3/3), próbował też swoich sił zza łuku, ale chybił (0/1).
ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN HALI ARENA >>>

Żałoba w VIII LO. Minutą ciszy uczczono pamięć Emilii, która zginęła na przystanku

"Serce z drugiej ręki": pasjonaci koszulek piłkarskich szerzą dobro poprzez licytacje

XXX Bydgoski Festiwal Operowy. "Efekt przekroczył najśmielsze oczekiwania"