Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bydgoskie koszykarki pokonały we własnej hali CCC Polkowice...

Artego Bydgoszcz lepsze od mistrza Polski! [zdjęcia kibiców, wideo]

Bydgoskie koszykarki pokonały we własnej hali CCC Polkowice 72:68 w meczu na szczycie Energa Basket Ligi Kobiet. Do przerwy oglądaliśmy dziwny mecz.

W I kwarcie Artego grało świetnie w obronie, aż 4 razy trafiło za 3 punkty i wygrało tę część spotkania 26:10. W II kwarcie role się odmieniły. Miejscowe popełniały bardzo dużo strat i nic dziwnego, że polkowiczanki zbliżyły się na 2 oczka (40:38). Po zmianie stron oglądaliśmy wymianę ciosów. Bydgoscy kibice do ostatnich sekund drżeli o końcowy wynik, choć na pół minuty przed końcem ich ulubienice prowadziły różnicą 7 punktów. Ostatecznie skończyło się 72:68 na korzyść Artego.