ŁKS Łódź

1

0 1 połowa

• Koniec spotkania! Rzutem na taśmę beniaminek zdobył punkt! Arka ukarana za minimalizm.

• No i Arka nie utrzymała skromnego prowadzenia! Ładna akcja ŁKS-u. Asystował głową Moros Gracia, uderzył nogą Corral!

• GOOOOOOOOOOOL! WYRÓWNANIE! GUIMA!

• Jeszcze jedna kartka. Dla Marciniaka.

• Sędzia doliczył pięć minut.

• Wcześniej faulował Sobociński, teraz Corral. Ostatnia zmiana w Arce. Wchodzi Schirtladze. Za bohatera - Vejinovicia.

• Bardzo dużo fauli w końcówce. ŁKS szuka okazji po wolnych i rożnych.

• Co za blok! Helstrup wślizgiem zatrzymuje uderzenie w polu karnym.

• Steinbors dostał kartkę. Za grę na czas.

• ŁKS nie robi użytku z ostatnich akcji. A minuty uciekają...

• Deja otrzymał żółtą kartkę.

• Na trybunach 7064 widzów w tym kilkuset z Łodzi. Tymczasem ładny strzał Mihajlovicia. Piłka minimalnie przeszła obok dłuższego słupka.

• Mamy kolejną przerwę. Z pomocy medyków korzysta Zbozień.

• Groźnie pod drugą bramką! Corral uderza jednak obok prawego słupka.

• Vejinović chciał oszukać Malarza. Uderzył bezpośrednio z kornera. Bramkarz nie dał się jednak zaskoczyć.

• Dlaczego nie strzelał? Marciniak wpadł w pole karne, ale na siłę chciał dogrywać do kolegi.

• ŁKS zatrzymywany na połowie boiska. Arka potrafi dzisiaj oddalić zagrożenie.

• A nie, to jednak kartka dla Sobieraja, czyli asystenta trenera Rogicia, byłego piłkarza Arki.

• Żółtą kartkę otrzymał kierownik Arki.

• Kolejny raz na ofsajdzie złapany Zawada. Podawał Młyński.

• Zawada złapany na spalonym. Ostatnia roszada w ŁKS. Schodzi Ratajczyk, wchodzi Corral.

• No nie, za słaba główka. Próbował Zbozień, wrzucał Mihajlović.

• Guima ukarany kartką za faul na Veijnoviciu.

• To mogło być wyrównanie. Trąbka trafił jednak w Steinborsa.

• Mihajlović zacentrował wprost do rąk Malarza.

• Arka zwarta w obronie. Zatrzymała akcję ŁKS-u.

• Zawada faulowany? Zdaniem sędziego nie. Piłkę czysto odebrał Sobociński.

• Zaznaczmy, że wpadkę przy golu Vejinovicia zaliczył Sobociński. To po jego zgraniu piłka trafiła na nogę Holendra. W tym sezonie młodzieżowiec jest bardzo pechowy dla ŁKS-u...

• Bergqvist wyręcza Steinborsa. Uderzał Wolski.

• Zawada w miejsce Serrarensa.

• Mamy prowadzenie gospodarzy. Po wznowieniu z autu piłka trafiła do niepilnowanego Vejinovicia. Pomocnik Arki uderzył precyzyjnie przy lewym słupku. To jego czwarte trafienie w sezonie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki Gdynia!

• Zaliczmy tę akcję do groźnych. Główkował Serrarens po rzucie rożnym. Obok dłuższego (w tym przypadku lewego) słupka.

• Udane piąstkowanie Steinborsa po wrzutce Trąbki z rzutu wolnego.

• Na trybunach śpiew: Lech, Areczka, Cracovia. Tymczasem kartka dla Młyńskiego.

• Błąd Marciniaka naprawiony przez jego kolegów z defensywy. Na razie sporo walki, ale niewiele jakości czysto piłkarskiej.

• Tym razem cierpi trzech (!) zawodników. Bergqvist, Wróbel i Ratajczyk. Ten ostatni najbardziej ucieriał.

• Serrarens faulował Sobocińskiego podczas akcji ofensywnej.

• Mieliśmy dłuższą przerwę, bo pomocy medycznej wymagał Wróbel. Zaraz na szczęście wróci do gry.

• Doszło do drugiej zmiany po stronie ŁKS. Wszedł Klimczak (były piłkarz Arki), zszedł Vidmajer.

• Gramy dalej w Gdyni.

• W sektorze gości zasiada kilkuset sympatyków beniaminka.

• Koniec pierwszej połowy! Nie było to wielkie widowisko. Miejmy nadzieję na więcej emocji po przerwie!

• Skończył się doliczony czas gry, Ratajczyk wypuścił piłkę na rzut rożny, licząc że zdoła go jeszcze wykonać. Sędzia nie poszedł jednak na taki układ i zakończył pierwszą połowę.

• Jeszcze jedna wrzutka Marciniaka z lewej strony i wyłapuje Malarz

• Minuta doliczona do pierwszej połowy

• Tym razem wrzutka bez problemu wybita poza pole karne. Powtórne wrzucenie piłki w "16" i piłka padła łupem Malarza.

• Vejinović ponownie faulowany na połowie Arki. Będzie okazja na kolejną wrzutkę z rzutu wolnego.

• Chyba najlepsza okazja Arki! Świetna wrzutka Marciniaka w pole karne, tam wysoko wyskoczył Veinović, mocno uderzył głową, ale piłka minęła lewy słupek bramki Malarza!

• Żółta kartka dla Serrarensa

• Trąbka mocno uderzył po ziemi, minął mur, ale piłka poleciała prosto w ręce Steinborsa.

• Dobra okazja ŁKS! Najpierw strzał Guimy sprzed pola karnego zablokowany, a po chwili przy próbie powtórki faul i będzie rzut wolny z dogodnej pozycji!

• Głęboka wrzutka Domingueza w pole karne, wyszedł do piłki Steinbors i wypiąstkował ją niepewnie. Sędzia odgwizdał jednak faul na bramkarzu Arki.

• Dominguez dobrze przyjął sobie piłkę, przełożył na lewą nogę i uderzył! Było bardzo blisko, piłka minimalnie minęła bramkę!

• Kolejny rzut wolny dla Arki i znów wrzucał piłkę Veinović. Marciniak minimalnie minął się z nią w polu karnym, a mogło być groźnie!

• Deja uderzył piłkę sprzed pola karnego, ale ta poszybowała wysoko ponad bramką Malarza.

• Z rzutu wolnego w pole karne ŁKS wrzucał Veinović. Piłka wrzucona miękko, udało się ją trącić głową któremuś z gości, ale opadła za linię końcową daleko od bramki.

• Wrzutka w pole karne Arki, ale praktycznie do nikogo. Piłkę pewnie wyłapał Steinbors

• Żółta kartka dla Vidmajera za faul taktyczny na Młyńskim.

• W ataku Arka. Rzut rożny, po którym nie było zagrożenia.

• Dominguez wrzucił piłkę w pole karne z rzutu wolnego, zakotłowało się, ale żaden z piłkarzy ŁKS-u nie zdołał oddać strzału. Ostatecznie piłkę wybili obrońcy Arki

• Próba kontry Arki, ale skończyło się na zbyt mocnym podaniu. Na razie ŁKS dominuje.

• Konieczna jest zmiana. Dąbrowskiego musiał zastąpić Jan Sobociński. Uraz nosa okazał się poważniejszy.

• Gra wznowiona, ŁKS przez chwilę w "10". Dąbrowski opatruje krwawiący nos

• Chwila przerwy. W polu karnym ucierpiał Dąbrowski, który próbując kopnąć piłkę sam kopnął się w nos... kolanem.

• Pierwszy korner w tym meczu wykonywał ŁKS. Płasko bita piłka minęła jednak w polu karnym wszystkich piłkarzy.

• Pierwszą minutę meczu ŁKS spędził pod polem karnym Arki. Na budowaniu akcji jednak się kończyło.

• Od środka rozpoczęli piłkarze ŁKS!

• Oba zespoły wychodzą już na murawę! Za chwilę początek spotkania!

• Łódzki Klub Sportowy dołuje w lidze, a do bezpiecznego miejsca traci już 10 punktów. W Gdyni nigdy mu nie szło. Do tej pory ełkaesiacy nie pokonali jeszcze Arki w delegacji. Co więcej ostatnią bramkę zdobyli tam 40 lat temu.

• Żółto-niebiescy nie zachwycili stylem w meczu z Rakowem Częstochowa, ale wygrali rzutem na taśmę (3:2). I to w tej chwili dla Arki jest najważniejsze. Nie piękno gry, ale konsekwentne zdobywanie punktów.

• W niedzielnym meczu 24. kolejki PKO Ekstraklasy Arka Gdynia podejmie ŁKS Łódź, który zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Początek spotkania o godzinie 15. Zapraszamy na relację LIVE!